Szkoła Tańca EM Studio

Oferujemy zajęcia taneczne i akrobatyczne dla dzieci od 3r.ż. Nauka tańca dla dzieci obejmuje zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Oferujemy różne poziomy zaawansowania i najpopularniejsze style taneczne.

Taniec nie zna ograniczeń wiekowych! Nasza szkoła tańca organizuje zajęcia taneczne dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia. Starsze dzieci i młodzież mogą spróbować swoich sił w różnych stylach tanecznych: hip-hop, taniec nowoczesny, jazz, modern, akrobatyka i wiele innych.

Nauka tańca może być połączona z niezapomnianą przygodą, dlatego organizujemy obozy letnie dla dzieci z mnóstwem dodatkowych atrakcji. Lekcje tańca odbywają się pod czujnym okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej, z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika zajęć.

Taniec dla dzieci to nie tylko przyjemność, ale również rozwój koordynacji ruchowej, kształtowanie poczucia rytmu, słuchu muzycznego oraz orientacji przestrzennej. Nauka tańca wyrabia nawyk prawidłowej postawy, wzmacnia i uelastycznia ciało. Korzyści są niewymierne!

O firmie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej