Eksperci

Poznaj ekspertów, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem w pracy z dziećmi.

dr Marlena Stradomska

ekspert Biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, suicydolog, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oddział Lublin, wykładowca akademicki, psycholog, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego kursu w nurcie integracyjnym.

Autorka cyklu publikacji „Strategie radzenia sobie w sytuacji trwania pandemii i nie tylko” umieszczonych na platformie Wydawnictwa Naukowego ArchaeGraph. Autorka ponad 100 publikacji naukowych w obszarze problemów społecznych, suicydologii, etyki, prewencji, zdrowia psychicznego, dobrostanu psychicznego dzieci, młodzieży oraz pracowników czy bezpieczeństwa.
Zobacz artykuły
Nazywam się Asia Tworzydlo i jestem aktywnym Doradcą Noszenia w chustach i nosidłach miękkich po zaawansowanym kursie ClauWi® od 2015 roku, producentem chust i nosideł CarryMe, założycielką CarryLove.pl oraz mamą dwójki dzieci - Róży i Stasia.

Gdy zaczęłam nosić swoje pierwsze dziecko na mapie Warszawy brakowało mi miejsca, w którym otrzymałabym wsparcie i pomoc przy wyborze pierwszej chusty a później nosidełka ergonomicznego. Na początku z potrzeby swojej i innych rodziców założyłam CarryLove.pl - sklep internetowy oraz pierwszy specjalistyczny sklep stacjonarny w stolicy. Później stworzyłam CarryMe, które jest kwintesencją kilkuletniego doświadczenia, setek nosidełek i chust, które przeszły przez moje dłonie oraz tysięcy rodziców, którym uwolniłam ręce dobierając nosidełko.

Obecnie prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty z chustonoszenia oraz doboru nosidełka. Czynnie pracuję z rodzicami, współpracuję ze szkołami rodzenia, stowarzyszeniami, szpitalami, biorę udział w różnych imprezach i targach.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiam dobro i bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka. Znajdziesz u mnie chusty długie i kółkowe, nosidełka ergonomiczne do noszenia dzieci i akcesoria okołochustowe. Mam u siebie produkty największych polskich i światowych producentów. Tylko rzeczy najwyższej jakości, certyfikowane i bezpieczne dla Was.

Zapraszam - uwolnię Wam ręce i dam jeszcze większe poczuje bliskości.
www.carrylove.pl
www.facebook.com/carrylovepl
www.instagram.com/carrylovepl
www.carrymecloser.com
Zobacz artykuły
Jestem lekarzem ginekologiem w drugim pokoleniu z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłem studia medyczne na Akademii Medycznej w Gdańsku w latach 1984-1991r Dyplom lekarski zdobyłem 08.11.1991r Praktyka podyplomowa i uzyskanie specjalizacji II stopnia w dziedzinie położnictwa i Ginekologii : Szpital Zaspa oddział położniczo Ginekologiczny. Ordynator Lech Bolt W dniu 29-04-2004r. Największe doświadczenie uzyskałem w pracy na oddziale Położniczo-ginekologicznym szpitala Swissmed gdzie pracowałem w latach 2004 do 2015 r. Posiadam certyfikat do badań USG ginekologiczno-położniczych sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego PTU Dodatkowo posiadam:
 • Dyplom z medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej.
 • Certyfikat kursu diagnostyki i terapii uroginekologicznej
 • Certyfikat Biomorfologii obrazów kolposkopowych pod przewodnictwem prof. Paweł Knapp
Zakres moich usług:
 • Dopasowanie i zakładanie Pesarów dopochwowoych
 • Leczenie i diagnostyka endometriozy
 • Medycyna przeciwstarzeniowa i prewencyjna
 • Skrining raka szyjki macicy: Cytologia na podłożu płynnym ( LBC ) plus typowanie wirusa HPV.
 • Ocena poziomu białka p16/Ki67- test CINtec plus.
 • Odpowiedni dobór antykoncepcji
 • Hormonalna terapia zastępcza
 • Leczenie nietrzymania moczu
 • Leczenie zachowawcze przy obniżeniu narządów rodnych
 • Konsultacje dla kobiet będących w ciąży
Za co mnie cenią pacjentki: Przede wszystkim za profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjenta. Mój zawód jest moją pasją co niejednokrotnie daje się odczuć. Pacjentki w kontakcie ze mną najbardziej cenią sobie możliwość omówienia ich wszystkich problemów - nawet tych błahych i banalnych ale też tych najbardziej wstydliwych.
Zobacz artykuły
Psycholożka, fotografka, mama.

Pracuje przede wszystkim z dziećmi, również tymi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zwolenniczka mądrego rodzicielstwa bliskości i holistycznego spojrzenia na człowieka (również małego).

Każdego dnia uczy się lepiej rozumieć siebie i innych.
Zobacz artykuły
mgr inż. Monika Kołodziejska – terapeuta, seksuolog, pedagog.

Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej pod merytorycznym kierownictwem prof. Zbigniewa Lew- Starowicza w Instytucie Zastosowań Psychologii WSFiZ w Warszawie, posiadam międzynarodowy dyplom ukończenia tychże studiów: Post-graduatestudies Clinical Sexology on Institute of Applied Psychology.

Jestem też absolwentką studiów pedagogicznych w Wyższej Szkole Pedagogicznej oraz m.in. Studium Interwencji Kryzysowej, Studium Terapii Rodzin i Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu.

Oprócz tego ukończyłam liczne szkolenia np. Racjonalna Terapia Zachowań (Rational Behaviour Therapy), Zachowania samobójcze- diagnoza i interwencja psychologiczna, uczestniczyłam w ogólnopolskim projekcie Bezpieczna Polka: Procedury Bezpieczeństwa Osobistego Dla Kobiet (The Intensive Self -Defense Course) oraz kilku warsztatach rozwoju osobistego w Warszawie (Maleszko-Szkolenia).

Prywatnie jestem mamą 19-letniej córki, ubiegłorocznej maturzystki, absolwentki LO mundurowego Bezpieczeństwo Narodowe: Obronność i Prewencja. Pewnie nie będę oryginalna, ale zdecydowanie twierdzę, że moja córka Gabriela to wspaniała, mądra i świadoma siebie młoda kobieta. Mamy bardzo dobrą relację ze sobą i to jest wartość, o którą dbam, ponieważ daje nam obu dużo radości. W tych – nie ukrywajmy- trudnych dla rodziców czasach, nie sprzyjających budowaniu więzi i dobrych relacji z dziećmi, przyznam, że nam się to udało. Lubię eksplorować życie i czerpać z tego radość , doświadczać nieznanego, nie stawiać sobie żadnych ograniczeń, zuchwale sięgać po więcej i dokonywać ,,niemożliwego”. Teraz uczę się też odpoczywać, bo odpoczynek, wbrew pozorom- jest sztuką!

Strona WWW / e-sklep
Facebook
YouTube
Zobacz artykuły
Jestem osteopatką i fizjoterapeutka.
Pracuję głównie z kobietami w ciąży i po porodzie. Prowadzę gabinet na warszawskim Gocławiu.
Prywatnie jestem żoną i mamą. Pasjonują mnie wycieczki górskie.
Zobacz artykuły
Nazywam się Patrycja Waligórska.
Jestem położną pracującą na sali porodowej oraz zastępcą dyrektora żłobka bliskościowego.
Prywatnie jestem mamą 3 letniej HNB, która codziennie motywuje mnie do poszerzania wiedzy na temat dzieci i ich rozwoju. W pracy z dziećmi kieruję się podejściem bliskościowym, porozumieniem bez przemocy i szacunkiem.
Nieustannie szkolę się zarówno w zakresie położnictwa, jak i opieki nad dziećmi, a zdobytą wiedzę chętnie wykorzystuję w praktyce i przekazuję dalej.
Znajdziecie mnie tu: https://www.facebook.com/szalonazyrafapoznan
Zobacz artykuły
Nazywam się Joanna Bailey. Jestem certyfikowanym Coachem kobiet w ciąży i po porodzie (Pregnancy and Postpartum Athleticism Certified Coach), Trenerem Personalnym, Instruktorem Stretchingu oraz Jogi dla dzieci.

Prywatnie — żoną Brytyjczyka, mamą dwójki maluchów i panią domu. Pasjonatką sportu i szycia. Zwykle nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych — tego nauczył mnie sport. Brałam udział w wielu zawodach biegowych, rowerowych i triathlonowych. Uwielbiam również zupełnie inne formy aktywności, takie jak joga (zwłaszcza Ashtanga), stretching czy po prostu spacery wśród natury. Mam mnóstwo energii, którą szybko zarażam innych.

Stworzyłam Herjoy.pl jako wizję „jej przyjemności”. Tej przyjemności, która wypływa z treningu. Prowadzę zajęcia dedykowane dla kobiet w ciąży i po ciąży – nie tylko tych świeżych mam co niedawno rodziły, ale także tych co gdzieś po drodze wychowywania dzieci zapomniały o sobie i swoim ciele, a teraz chcą o siebie zadbać pod okiem fachowca.
Zobacz artykuły
Witam serdecznie. Nazywam się Alicja Gierlak, jestem mamą niezwykłego chłopca, który zmienił całe moje myślenie o świecie, ludziach i zdrowiu. Osobiste doświadczenia z wybiórczością pokarmową, dietami eliminacyjnymi i zaburzeniami mikrobiomu wykorzystuje w swojej pracy zawodowej. Od 2015 roku nieustanie poszerzam wiedzę z zakresu zdrowia. Jestem dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem, studiuję psychologię oraz pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach z osobami zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania. Prowadzę dietoterapię w chorobach autoimmunologicznych, przewodu pokarmowego, spektrum autyzmu. Wspomagam Rodziców w zadbaniu o zdrowie dzieci i swoje poprzez konsultacje psychodietetyczne i terapię żywieniową. Ponieważ głęboko wierzę, że dziecko jest najcenniejszym darem, a zaopiekowanie się jego zdrowiem będzie procentować na lata.

Podejmując ze mną współpracę zyskujesz:
 • połączenie wiedzy z osobistym doświadczeniem,
 • empatię oraz uważne słuchanie,
 • indywidualne i holistyczne podejście do każdej osoby,
 • tworzenie relacji opartej na zaufaniu i bezpieczeństwie,
 • wsparcie Twojego dziecka zmagającego się z anoreksją w procesie
 • wychodzenia z choroby i odzyskiwania kontroli nad swoim życiem,
 • diagnostykę potrzeb dziecka z wybiórczością pokarmową oraz
 • wdrożenie działań terapeutycznych,
 • pomoc w zadbaniu o Twoje zdrowie, poprzez zastosowanie dietoterapii, suplementacji i konsultacji psychodietetycznych.
Jeśli mnie znalazłeś Rodzicu to znaczy, że szukasz pomocy.. Myślę, że trafiłeś pod właściwy adres. Możesz skontaktować się ze mną poprzez:

https://www.facebook.com/Dietetyka.Psychika/
https://www.instagram.com/dietetyka.psychika/
Zobacz artykuły
Hej! Jestem Kasia, a w sieci funkcjonuję jako Mamawspektrum.

Mam dwójkę genialnych dzieci – 5 latka ze zdiagnozowanym Spektrum Autyzmu oraz żywiołowej, 1,5 rocznej dziewczynki. Do diagnozy syna dotarłam sama, metodą prób i błędów, chodząc od jednego specjalisty do drugiego.

Na swoim Instagramie pokazuję życie w Spektrum bez słodzenia i żadnego upiększającego filtra. Teksty na blogu przybliżają trudne terminy związane ze Spektrum autyzmu. Dzielę się wiedzą i doradzam rodzicom, którzy znaleźli się w takiej sytuacji jak my.

Instagram: mamawspektrum
Blog: www.mamawspektrum.pl
Zobacz artykuły
Mam na imię Kasia. Jestem nauczycielem z wykształcenia oraz opiekunką z zamiłowania i świadomego wyboru. Wierzę, że 1000 pierwszych dni to okres najintensywniejszego rozwoju dziecka, który ma fundamentalne znaczenie dla jego zdrowia, dlatego cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć. Z najmłodszymi oraz ich rodzicami współpracuję już ponad 10 lat. Jestem także mamą mądrej i temperamentnej dziewczynki.

We współpracy z rodzinami stawiam na indywidualne podejście, zdrową komunikację, wyrozumiałość i empatię. W pracy z dziećmi bazuję na elementach budowania relacji Juula, RB, NVC oraz pozytywnej dyscyplinie. Jestem także wielką fanką zabaw sensorycznych.

W sferze moich zainteresowań znajdują się: teoria psychospołecznego rozwoju Eriksona, rola czynników biologicznych i środowiskowych w rozwoju osobowości, dysharmonia rozwojowa, zagadnienia z zakresu SI, komunikacja werbalna i pozawerbalna.

Choć każda z poszczególnych sfer rozwoju jest równie ważna, zależy mi na wspomaganiu tej emocjonalnej. Chciałabym, aby dzieci wyrosły na znających, akceptujących, lubiących siebie, asertywnych i zwyczajnie szczęśliwych dorosłych!
Zobacz artykuły
Mama synka z zaburzeniami SI, w trakcie diagnozy spektrum.
Zobacz artykuły
Witajcie! Mam na imię Aneta i na co dzień jestem mamą niezwykłej Dziewczynki, która zaprosiła mnie w podróż do świata autyzmu. Wędrujemy tak sobie, czasem szybciej czasem wolniej, ale razem ❤

Z wykształcenia jestem oligofrenopedagogiem, nauczycielem terapii pedagogicznej, terapeutką Integracji Sensorycznej oraz Integracji Bilateralnej, terapeutką SAS. Specjalizuję się również w optodysleksji, terapii karmienia, Masgutowej. Neuroterapia to moja pasja i droga życiowa. Najwięcej jednak nauczyły mnie Dzieci i Rodzice, których obejmuję swoją opieką i wsparciem. Przede wszystkim pracuję sercem i stawiam na relację i metody niedyrektywne. U mnie nie ma tematów tabu, jest partnerstwo i atmosfera ciepła i serdeczności. I kocham to, co robię, to moja siła i też autoterapia 🙂

Uwielbiam czytać, oddychać nad morzem, podziwiać góry, dziubać quiling, i tworzyć różne artystyczne rzeczy.

Stacjonarnie pracuję tutaj: https://www.facebook.com/poradniablisko Terapię SAS prowadzę on-line. Jeżdżę również na wizyty domowe.

Jeśli mnie potrzebujesz, po prostu pisz lub dzwoń. Zapraszam ciepło!
Zobacz artykuły
Nazywam się Kasia Andrzejczuk. Jestem dyplomowaną dietetyczką, terapeutką karmienia diet coachem, edukatorką żywieniową i wykładowcą akademickim. Jestem również mamą Tosi i Ali i żoną Łukasza. Ukończyłam zarówno Akademię Medyczną w Warszawie (dziś WUM), a także SGGW w Warszawie. Moje działania skupiają się głównie wokół żywienia dzieci. Od 2006 roku pomagam pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych i dietoterapii.

W czym Ci pomogę?
 • Jesteś mamą i nie wiesz jak zorganizować domowe menu, aby gotowanie nie było głównym zajęciem w ciągu dnia? Podobnie jak Ty jestem mamą, która pracuje zawodowo, ogarnia swoje dzieciaki i znajduje czas na zabawę z nimi.
 • Masz już dość biegania z łyżeczką za swoim dzieckiem i karmienia go?
 • Denerwujesz się na myśl o zbliżającej się porze posiłku Twoich pociech?
 • Jeśli Twoje dziecko ma nadwagę lub insulino oporność- pomogę Ci wypracować model żywienia, który pozwoli na utratę zbędnych kilogramów bez grymaszenia.
 • Jeśli Twoje dziecko jest „niejadkiem”- pokażę Ci jak sprawić, aby chętniej próbowało nowe smaki. Rozszerzymy jego dietę unikając niedoborów, zachowując jednocześnie spokój przy posiłkach. Wspólne delektowanie się posiłkiem będzie przyjemnością.
 • Jesteś świeżo upieczoną mamą. Przed Tobą nie lada wyzwanie jakim jest wzbogacenie diety swojego dziecka. Dostaniesz ode mnie nie tylko wiedzę merytoryczną, ale też wsparcie w procesie zmiany.

Jeśli i Ty też potrzebujesz zmiany i wsparcia możesz liczyć na moją pomoc. Możemy pracować stacjonarnie w Warszawie lub też online ( pracuje z rodzinami z różnych zakątków świata) www.kasiaandrzejczuk.pl
Zobacz artykuły
Cześć, nazywam się Ewelina Sitarz. Jestem mamą trójki dziecii, od nastolatka do malucha. Żoną, a przede wszystkim kobietą, która wspiera inne kobiety, mamy w poznaniu siebie. W poznaniu i zaakceptowaniu swoich mocnych stron, swoich talentów. Jestem tą co porozmawia z twoją duszą i dzięki temu blokady, które napotykasz zostaną rozpuszczone, zauważysz schematy w jakich żyjesz oraz przekonania, które cię blokują. A wszystko w przyjaznej atmosferze, pełnej zrozumienia, akceptacji i miłości. Ewelina Sitarz - z dzieckiem na rękach, uzdrowiciel energetyczny i przewodnik duchowy. www.ewelinasitarz.eu zdzieckiemnarekach@gmail.com +49 1517 5754384
Zobacz artykuły
Jestem twórczynią i pomysłodawczynią ogólnopolskiego portalu RodziceSzukaja.pl. Kiedy 5 lat temu zostałam Mamą bardzo dużo czasu zajmowało mi znalezienie usług i produktów dla mojego dziecka. Stąd zrodził się pomysł stworzenia portalu, w którym będą usługi dla dzieci z różnych branż w jednym miejscu. Zawodowo pracuję, jako Project Manager, od 10 lat jestem związana z prestiżową agencją marketingową.
Zobacz artykuły
Ukończył AWF w Poznaniu, studia podyplomowe z zakresu terapii i diagnozy zaburzeń procesów integracji sensorycznej w Tychach. Jest terapeutą ręki, treningu umiejętności społecznych oraz terapeutą zastępowania agresji. Pedagog od 30 lat pracujący z dziećmi, a od 2017 roku prowadzący firmę terapeutyczną www.elementarius.pl, w ramach której realizuje różnego typu terapie dla dzieci w wieku 2- 14 lat oraz prowadzi szkolenia dla pedagogów i wykłady z dziedziny sensodydaktyki i diagnozy zaburzeń sensorycznych dla studentów. Na co dzień, jako terapeuta, prowadzi terapię i diagnozę zaburzeń procesów integracji sensorycznej w salach terapii w Kędzierzynie-Koźlu www.integracjasensorycznakedzierzyn.pl
Zobacz artykuły
Cześć! Nazywam się Iza i jestem Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, członkiem Positive Discipline Association©, pedagogiem specjalnym, nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, twórczynią i dyrektorką bliskościowego żłobka w Zabrzu, a także przyszłą logopedką kliniczną specjalizującą się w pracy z najmłodszymi pacjentami. Prywatnie jestem mamą pięcioletniej, wysoko wrażliwej Lilianki, która wywróciła moje pojęcie o macierzyństwie do góry nogami!. Szkoląc rodziców i nauczycieli pracuję w oparciu o metody wychowawcze zapewniające dzieciom szacunek, empatię i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego. Od kilku lat wspieram rodziców, którzy szukają sposobów na to, by dobrze czuć się w swoim rodzicielstwie.
Znajdziesz mnie na:
Zobacz artykuły
Adrianna Gierszewska - Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyła kierunek: Pedagogika: Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe oraz Edukację Elementarną i Język niemiecki. Zawodowo prowadzi zajęcia edukacyjno- rozwojowe dla dzieci i ich rodziców w „Klamerce”. W pracy z dziećmi ceni sobie szczególnie dbanie o poszanowanie granic dziecka, jego indywidualność, a także szacunek dla jego uczuć i myśli. Przykłada dużą wagę do swobodnego rozwoju dziecka oraz doceniania jego starań i pracy. Prywatnie mama siedmioletniej Leny, zwolenniczka wychowania w nurcie Rodzicielstwa Bliskości oraz Łagodnego Rodzicielstwa.
Zobacz artykuły
Mgr pedagogiki opiekuńczo wychowawczej; socjoterapeutka Gestalt. Terapeutka Psychosomatyczna; Terapeuta Integracji Emocjonalnych. Terapeuta CMR. Od 2018 prowadzi prywatny gabinet psycho – pedagogiczny www.desprendete.es. Pomagam ogarnąć chaos emocjonalny jaki jest w nas, a który przejawia się w przeszkodach zewnętrznych, blokadach wewnętrznych czy chorobach.
Zobacz artykuły
Z wykształcenia jest psychologiem, terapeutą dzieci i młodzieży oraz coachem nastolatek. Przez wiele lat kształciła się w Polsce, gdzie starała się nie popełniać błędów oraz w Wielkiej Brytanii, gdzie wszystkie błędy musiała dokładnie analizować! W “Harmonie”stworzyła przestrzeń spokoju i akceptacji, gdzie wzmacnia rodziców, pomaga nastolatkom podejmować dobre decyzje i prowadzi warsztaty mindfulness/uważności dla dzieci i młodzieży.

Harmona | Facebook

Dagmara Gould (@harmona_blizejsiebie) • Zdjęcia i filmy na Instagramie
Zobacz artykuły
Mam na imię Ewa i tworzę markę – by Kociewianka – która pomaga rodzicom w skompletowaniu wymarzonej i niepowtarzalnej wyprawki dla noworodka i przedszkolaka.
Kolekcje składają się wyłącznie z akcesoriów, które są niezastąpione przy małym dziecku. Bez zbędnych gadżetów i dodatków. Wszystko szyję własnoręcznie z certyfikowanych, wysokiej jakości tkanin, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Wyprawka by Kociewianka to nie tylko akcesoria. Pragnę, aby stały się również niesamowitą pamiątką – dlatego jest możliwość zamówienia haftu imienia i pięknych, jedynych w swoim rodzaju kwiatowych zdobień w kolekcji kociewskiej. Spotkajmy się na:

Facebook: https://www.facebook.com/byKociewianka
Sklep internetowy: www.bykociewianka.pl
Instagram: https://www.instagram.com/byKociewianka
Zobacz artykuły
Joanna Czerny - magister pedagogiki resocjalizacyjnej, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Studentka psychologii. Na co dzień pracuje jako nauczyciel – wychowawca świetlicy w szkole podstawowej. Ponadto, udziela konsultacji pedagogicznych oraz wsparcia mentalnego w ramach marki osobistej Joanna Czerny Przyjacielskie Wsparcie. Jest autorką felietonów w książkach o tematyce społecznej, rozwojowej i biznesowej. Jest członkinią Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Za swoją działalność została nagrodzona nagrodą magazynu „Law Business Quality” LWICA BIZNESU 2021 oraz wyróżnieniem magazynu „Imperium Kobiet” KOBIETA KTÓRA, INSPIRUJE 2020. Jej sylwetka znalazła się w 8 edycji „Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej”, wydanej w 2022 roku. Chętnie przyłącza się w kampanie społeczne i akcje charytatywne. tel. 506-098-225 e-mail: joannaczerny6@gmail.com
Zobacz artykuły
Prowadzi dietoterapię w chorobach układu pokarmowego (wrzody, refluks, zespół jelita drażliwego, SIBO, zaparcia, dysbioza, dolegliwości trawienne). A także zaburzeniach glikemii (insulinoooporność), chorobach o podłożu autoimmunologicznym (Hashimoto, RZS), niedoczynności tarczycy, zaburzeniach hormonalnych (PCOS), problemach skórnych (trądzik, egzema, AZS) oraz zaburzeniach funkcjonowania osi mózgowo-jelitowej (zaburzenia nastroju, terapia wspomagająca w leczeniu depresji). Prywatnie mama trzech chłopców. Lubi muzykę, dobre jedzenie i energiczne marsze po lesie. Prowadzi stronę internetową www.feniksdietoterpia.pl
Zobacz artykuły
Terapeutka Psyche Soma System Prowadzę terapię online i stacjonarną w Ośrodku Terapii w Poznaniu oraz warsztaty psychologiczne dla rodziców i nauczycieli przedszkoli i szkół Upowszechniam wiedzę psychologiczną w sieci. https://www.facebook.com/PsycheSomaSystem/ https://www.instagram.com/psyche_soma_system/ https://www.tiktok.com/@psyche_soma_system https://www.youtube.com/@psychesomasystem www.osrodek-terapii.pl
Zobacz artykuły
Mama czterolipółlatki zakochana w książkach dla dzieci, recenzentka oraz autorka bliskościowych książek dla dzieci 2-7 lat. Więcej informacji znajdziesz na Instagramie i na blogu.
Zobacz artykuły
Katarzyna Lokocz - Dietetyk, zielarz-fitoterapeuta, specjalista zdrowia publicznego, promotorka i edukatorka stylu życia zgodnego z Naturą. Specjalizuje się w naturalnych terapiach żywieniowych wspomaganych kuracjami ziołowymi i olejowymi. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Pracowała jako dietetyk w Domu Pomocy Społecznej w Bytomiu, w Fundacji Zamek Chudów, w Hotelu Wellness Dwór Dębowiec, współpracowała także z firmą cateringową, klubem fitness, gabinetem fizjoterapeutycznym oraz salonem kosmetycznym. Katarzyna Lokocz była też współorganizatorką II edycji wydarzenia pod nazwą Projekt Metamorfoza. Obecnie prowadzi własną praktykę pod nazwą Dietoterapia Botaniczna. Interesuje się medycyną alternatywną, pasjonuje gimnastyką słowiańską, kocha naturę. Zbiera i przetwarza zioła, piecze chleby na zakwasie, wyrabia kozie twarożki (z mleka swoich kóz), tłoczy oleje, uprawia permakulturowy ogród. Pochodzi ze Śląska, mieszka na Podkarpaciu – na wsi pod lasem.
Zobacz artykuły
Jestem specjalistą do spraw administracyjno-finansowych. Z wykształcenia magister Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w instytucjach państwowych jak i w sektorze prywatnym. Specjalizuje się w branży energetycznej. Mieszkam na terenie Trójmiasta, a działam zdalnie w całej Polsce. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami świadcząc szeroki zakres usług jako Wirtualny Asystent tel. 510 317 065 Zapraszam na: Stronę internetową: www.virtualbusiness.com.pl
Zobacz artykuły
Nazywam się Małgorzata Jastrzębska i jestem Agentką Ubezpieczeniową w firmie Allianz. Moje usługi swoim zakresem obejmują ubezpieczenia na życie indywidualne oraz grupowe, ubezpieczenia majątkowe - mieszkaniowe, samochodowe, podróżne i wiele innych. Pomagam również przedsiębiorcom zapewnić ciągłość finansową w różnych sytuacjach życiowych. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę w zakresie ochrony finansów, gdyż wiem jak ważny jest ten temat dla dzisiejszych rodzin. Praca Agenta nie powinna ograniczać się tylko do otwarcia polisy, dlatego jestem opiekunem przez cały okres trwania polisy, aby Klienci w każdej chwili mogli do mnie wrócić po poradę. Prywatnie jestem mamą 2,5 letniej Zuzi oraz 6 letniego Olka. Mieszkamy wspólnie w podwarszawskiej miejscowości i bardzo lubimy wycieczki na wieś oraz przejażdżki rowerowe. Cenimy sobie kontakt z naturą i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Klientów przyjmuję w biurze – Punkcie Sprzedaży Allianz mieszczącym się przy ul. Inflanckiej 4a w Warszawie, spotkania odbywam również on-line. Dane kontaktowe: telefon , e-mail , facebook
Zobacz artykuły
Mam na imię Marlena. Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Płocku o kierunku higienistki stomatologicznej. Od 30 lat pracuje w zawodzie. Zajmuję się profilaktyką zarówno dla dorosłych, ale przede wszystkim profilaktyką dziecięcą. Moja praca polega na wykonywaniu zabiegów profilaktycznych i szerzeniu wiadomości w zakresie jamy ustnej. Prowadzę mnóstwo pogadanek dla dzieci i ich rodziców. Ta praca sprawia mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam pomagać.
Zobacz artykuły
Marta Kosińska - Dyplomowana asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna. Absolwentka Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie, współpracuje ze znanymi specjalistami w zakresie endodoncji, periodontologii i protetyki. Prowadzi także własnych pacjentów jako higienistka. Pasjonatka swojego zawodu, pełna empatii i profesjonalizmu. Doskonali swoje umiejętności na szkoleniach branżowych i sympozjach. Interesuje się także architekturą krajobrazu, która studiuje podyplomowo. Pracuje w gabinecie stomatologicznym: Everest Studio Stomatologii Estetycznej w Skierniewicach i Klinice stomatologicznej i estetycznej Neo Dentica w Łodzi.
Zobacz artykuły
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi ze specjalnymi potrzebami. Zajmuję się terapią zaburzeń mowy i komunikacji. Zajmuję się również terapią zaburzeń związanych z przyjmowaniem pokarmów, nieprawidłową pracą narządów artykulacyjnych wynikającą z niewłaściwego napięcia mięśniowego. W pracy z funkcjonalnymi zaburzeniami mięśniowymi wykorzystuję różne techniki masażu i ćwiczeń czynnych dobranych do potrzeb pacjenta. W mojej pracy ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery wsparcia, spokoju i dobry kontakt z pacjentem. A sukcesy pacjentów zachęcają i motywują do dalszego rozwoju zawodowego.
Zobacz artykuły
Oksana Buśko - Nauczycielka języka polskiego, logopeda, tutorka i trenerka myślenia krytycznego certyfikowana przez Instytut Krytycznego Myślenia. Edukatorka z pasją i powołaniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Miłośniczka podróży organizowanych na własną rękę. Mama dwóch wspaniałych chłopców: Sławomira i Teodora. Od kilku lat stosuje myślenie krytyczne w życiu zawodowym i prywatnym. Dzięki temu świadomie tworzy warunki do rozwoju i towarzyszy dzieciom w edukacyjnej przygodzie. Z myślą o swoich uczniach tworzy scenariusze teatralne i filmowe. Autorka opowiadania pt. „Staś i laboratorium emocji. O co chodzi z tą złością?”.
Zobacz artykuły
Jestem dietetykiem klinicznym. Specjalizuję się w dziedzinie insulinooporności, cukrzycy typu 2, chorobach nerek i przewodu pokarmowego, PCOS, dnie moczanowej. Zajmuję się także wybiórczością pokarmową, nadwagą i otyłością dzieci i młodzieży. Pomagam zdrowo się odżywiać kobietom w ciąży i w okresie laktacji. Przeprowadzam edukacje żywieniowe w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach.
Zobacz artykuły