SAMED

Nasza firma posiada :
– Poradnię Medycyny Rodzinnej SAMED pacjenci mogą skorzystać z konsultacji pediatrów jak i porad lekarza medycy rodzinnej. Oferujemy także w ramach NFZ osobom do 18r.ż. konsultacje neurologa dziecięcego, także komercyjnie.
– Pracownię EEG
– Poradnię logopedyczną – zajmujemy się w niej badaniami z zakresu diagnozy stanu rozwoju mowy oraz terapii zaburzeń komunikacji człowieka na różnych etapach rozwoju. Prowadzimy zajęcia z emisji głosu i dykcji.
– Gabinet stomatologiczny gdzie oferujemy leczenie i profilaktykę u dzieci i dorosłych w ramach umowy z NFZ oraz komercyjnie.

–  Posiadamy gabinet rehabilitacyjny, gdzie mamy: Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. W ośrodku realizowane są świadczenia: wizyta lekarska, świadczenia z zakresu diagnozy i terapii psychologicznej, świadczenia z zakresu diagnozy i terapii logopedycznej ( w tym świadczenia z zakresu neurologopedii), świadczenia z zakresu terapii zajęciowej, terapia z elementami SI, świadczenia diagnostyczno- terapeutyczne z zakresu kinezyterapii, zabiegi z zakresu fizykoterapii.

Gabinet Fizjoterapii Ambulatoryjnej prowadzi rehabilitację w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.
Realizuje zabiegi z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu, fizjoterapii domowej. Oferta kinezyterapii to między innymi dostęp do terapii ruchowej według kompleksowego podejścia do pacjenta. Ćwiczenia prowadzone są według nowoczesnych metod fizjoterapii.

Lokalizacja:Poradnia Medycyny Rodzinnej SAMED, Poradnia Logopedyczna, Poradnia Neurologiczna, Pracownia EEG 47-300 Krapkowice, ul.Szkolna 7, Gabinet Stomatologiczny 47-300 Krapkowice, ul.Opolska 48, Gabinet Rehabilitacji 47-300 Krapkowice ul.Krasińskiego 1.

O firmie

W naszej placówce zajmiemy się kompleksowo i profesjonalnie Twoją pociechą. Mamy szeroką gamę specjalistów. U nas bez problemu przejdziesz przez ścieżkę leczenia. Nasi specjaliści ściśle ze sobą współpracują. Wszystkie placówki mieszczą się w Krapkowicach w województwie opolskim. Naszym priorytetem jest Twoje zdowie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej