Rozkminki Sp. zo.o.

Rozkminki powstały, by pomóc dzieciakom „rozkminić” czyli zrozumieć zjawiska, na które natrafiają na co dzień. Pokazujemy im, że nauka może być przyjemnością. Poprzez zabawę, gry, eksperymenty zachęcamy naszych słuchaczy do poznawania otaczającego ich świata.

Rozkminki to połączenie naszych pasji. Edukacja, dzieci, zabawa – łączymy wszystkie te elementy, wprawiając w ruch najdoskonalszą maszynę na świecie, jaką jest umysł młodego człowieka.

Zarażamy dzieci miłością do nauki, pokazując ją z zupełnie nieznanej im strony.

Lokalizacja:ul. Skrzetuskiego 15 ( przy metrze Służew ), Warszawa Mokotów oraz ul. Patriotów 303 ( przy stacji pkp Miedzylesie ), Warszawa Wawer

O firmie

Edukacja, dzieci, zabawa - łączymy te elementy, wprawiając w ruch najdoskonalszą maszynę na świecie, jaką jest umysł młodego człowieka. Realizując nasze zajęcia z matematyki, robotyki i w dziedzinie eksperymentów fizyko-chemicznych zarażamy dzieci miłością do nauki, przedstawiając ją z zupełnie nieznanej im strony. Pokazujemy, że nauka może być przyjemnością. Poprzez zabawę, gry i doświadczenia zachęcamy dzieci do poznawania otaczającego ich świata. Do naszych placówek zapraszamy na zajęcia, warsztaty, półkolonie i nocowanki oraz na ponoć najlepsze ;) w mieście imprezki urodzinowe. Spotkacie nas również w warszawskich szkołach i przedszkolach gdzie prowadzimy zajęcia i warsztaty.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej