Monosfera Kreatywności – Uwolnij z nami dziecięcą kreatywność

W Monosferze Kreatywności pojawiają się fantastyczne formy aktywności, warsztaty oraz wydarzenia dostosowane do oczekiwań i wieku uczestników.

Goście mogą tutaj odkrywać nowe umiejętności i predyspozycje, a przy okazji wypoczywać i wspólnie się bawić.

Monosfera to także NAJWIĘKSZA w POLSCE strefa z konstukcyjnymi klockami Linden. Mamy ich aż… 50 tysięcy.

Ich ilość sprawia, że możliwości tworzenia są niczym nieograniczone.

W ofercie Monosfery znajdują się m.in zajęcia z LEGO robotyki od GO4Robot, arytmetyka Mentalna (AMA Kids), zajęcia z j. angielskiego z robotem EMYS, zajęcia taneczne, zajęcia muzyczno-sensoryczne, zajęcia szachowe i wiele innych.

MONOSFERA Kreatywności to także miejsce organizacji warsztatów urodzinowych dla dzieci, wydarzeń i imprez dla dzieci. Zarówno osoby prywatne, jak i szkoły czy przedsiębiorstwa mogą skorzystać z bogatej oferty, która pozwala na dobrą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

O firmie

Jest takie miejsce na mapie Łodzi, gdzie spełniają się wszystkie dziecięce marzenia. Czas płynie zupełnie inaczej, a wyobraźnia nie zna granic i przenosi was w inny wymiar zabawy i nauki… To miejsce to Monosfera Kreatywności. MONOSFERA to edukacja, rozwój wyobraźni i świetna zabawa. Lokalizacja:dr. Stefana Kopcińskiego 60A, Łódź

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej