ModraSova Warsztaty Kreatywne

W ModraSova prowadzimy warsztaty kreatywne dla grup zorganizowanych szkołach i przedszkolach. Mamy ponad 100 opcji do wyboru. Tworzymy autorskie zestawy DIY. Posiadamy mobilne wystawy edukacyjne – interaktywne parki naukowe o różnej tematyce (ekologicznej, odkrywczej, astronomicznej, sensorycznej).
Działamy zarówno w trybie offline jak i online. Realizujemy usługi na terenie całej Polski.

O firmie

Zaprzyjaźniamy z kreatywnością! Zapraszamy do zapoznani się z naszą ofertą. Dlaczego warto? Dojeżdżamy do Państwa placówek. Zapewniamy wszystkie materiały do przeprowadzenia warsztatów, wszystkie instalacje edukacyjne oraz animatorów. Nasze materiały posiadają atesty. Posiadamy EKO Certyfikat wydany przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji. Nasi animatorzy z angażowaniem rozbudzają w uczestnikach twórczą postawę i odkrywają ich artystyczne talenty. Przy mobilnych parkach naukowych, nasi animatorzy angażują dzieci do eksperymentowania. Realizowane zajęcia są dostosowane do wieku uczestników. Uczestnicy zabierają ze sobą własnoręcznie wykonane prace.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej