GO4Robot – zajęcia dla dzieci z robotyki i programowania

Od samego początku tworzeniu naszej oferty programowania i robotyki dla dzieci przyświecał jeden cel: chcieliśmy stworzyć ciekawą formę edukacji i zabawy w jednym dla przyszłych inżynierów, naukowców i informatyków.

Zapewniamy fascynujące, dodatkowe zajęcia edukacyjne dla dzieci z robotyki z wykorzystaniem zestawów LEGO®, umożliwiających budowanie własnych konstrukcji, a następnie ich samodzielne programowanie.

Robotyka dla dzieci pobudza wyobraźnię i rozwija wiele umiejętności – od zdolności manualnych, przez logiczne myślenie, aż po pracę zespołową.

Zajęcia prowadzone są w naszej siedzibie GO4Robot (Winogrady 89, Poznań) oraz w przedszkolach, szkołach i domach kultury.

O firmie

Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej