Frajdalandia

FRAJDALANDIA – Zabawa to frajda, naturalnie!

Zapraszamy Was do FRAJDALANDII – miejsca pełnego aktywnej zabawy, przygód i zwierzątek, a wszystko to na świeżym powietrzu, w cieniu drzew!

Tutaj swoje miejsce znajdzie każdy: park linowy, małpi gaj, tyrolka czy Mini ZOO (zwierzęta można głaskać, miziać, karmić…) zachwycą nawet najbardziej wymagające dzieci i młodych ludzi.

Dorośli zaś najczęściej doceniają relaks z kawą na łonie natury, przy akompaniamencie muzyki klasycznej. Brzmi sielsko? Aby dopełnić szczęścia dodamy tylko, że kiedy rodzic będzie odpoczywał, maluchami zajmą się nasi kreatywni animatorzy: będą malować buzie, robić warkoczyki czy skręcać kolorowe zwierzątka z baloników, jednocześnie dbając o bezpieczną zabawę.

To jednak nie koniec atrakcji!
Tylko u nas, w jedynym stacjonarnym parku na Mazowszu, możecie uczestniczyć w wyjątkowych pokazach sokolniczych ! Będziecie nie tylko obserwować drapieżniki jak latają, atakują czy pożywiają się, ale również będziecie mogli potrzymać je na rękawicy i zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Wszystko to z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa dla ptaków i ludzi. Oprócz atrakcji, posiadamy również pełną infrastrukturę gastronomiczną (gdzie kupisz obiad lub coś słodkiego), toalety oraz zadaszenia, aby skryć się przed deszczem.

We FRAJDALANDII czeka na Was jeszcze więcej atrakcji (o których przeczytasz w oddzielnych zakładkach), a wszystkie dostępne w cenie jednego biletu!

Bez dodatkowych i ukrytych opłat. Pobyt u nas to ogromna FRAJDA gwarantowana, przekonaj się sam!

O firmie

Frajdalandia - Rodzinny park rozrywki na 5ha. Zacienione miejsca, kawiarnie, grill, dmuchańce, park linowy, mini zoo, pokazy sokolnicze, tyrolka, eurobungee, baseniki, animacje dla dzieci, malowanie buziek, warkoczyki wszystko w cenie jednego biletu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej