Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka

Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka Zmysłek to miejsce, w którym otrzymają Państwo pełną i profesjonalną pomoc.

Oferujemy diagnozę i terapię integracji sensorycznej, diagnozę i terapię ręki, zajęcia wyrównawcze, ogólnorozwojowe, konsultacje logopedyczne.

Pomagamy dzieciom w wieku od 1 do 16 lat, także tym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, z niepełnosprawnościami intelektualnymi czy mózgowym porażeniem dziecięcym.

Naszej pracy przyświecają słowa Janusza Korczaka: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”.

O firmie

Centrum rozwoju i wsparcia dziecka Zmysłek to miejsce zaplanowane w każdym centymetrze. Przestrzeń przygotowana do zajęć zaprojektowana została w przyjaznych, jasnych kolorach. Gabinet wyposażony jest w niezbędne pomoce terapeutyczne czy materiały plastyczne, których wybór jest wciąż rozszerzany, tak, by uczestnicy warsztatów nie znudzili się monotonnymi, powtarzalnymi zajęciami. Oczekujący na swoje pociechy rodzice mogą skorzystać z poczekalni, wyposażonej w kącik dla dzieci, gazety pedagogiczne, dystrybutor wody, soki, napoje, kawę czy herbatę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej