Zajęcia z Arytmetyki Mentalnej Indigo Mental Club

Uczymy arytmetyki mentalnej. Ciekawie brzmi, prawda? Co to w ogóle takiego, zapytacie.

Arytmetyka mentalna jest umiejętnością umysłową opartą na manipulowaniu koralikami na wyimaginowanym liczydle. Ostatnie badania dowiodły, że ta metoda kalkulacji umysłowej jest niezwykle skuteczna w aktywacji obu półkul mózgu.

Może brzmi to nieco zawile, jednak główną zaletą tej metody nie jest liczenie samo w sobie, a to jak wiele kompetencji i umiejętności pozwala rozwijać! Wpływa na szybkość reakcji, koncentrację, pamięć, wyobraźnię przestrzenną czy motorykę małą, zwiększa zdolność do zapamiętywania kilku rzeczy naraz, a dzięki jednoczesnej stymulacji obu półkul mózgu zwiększa również tempo uczenia się języków.

Lokalizacje: ul. Jana Pawła II 11 w Warszawie oraz ul. Piotrkowska 173/706 w Łodzi

O firmie

Naszym głównym celem, jest przygotowanie młodego człowieka to tego, żeby jak najwięcej mógł czerpać z informacji które do niego trafiają, jak najwięcej wynosił ze szkoły, nie miał problemu z koncentracją czy pamięcią i pod dostatkiem czasu na rozwijanie własnych zainteresowań. Dlatego postawiliśmy na metodę która jest ogólnorozwojowa i pozwala maksymalizować poświęcony czas jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej