Zajęcia online dla najmłodszych (po 4 miesięcy życia do 3 roku życia)

Zaproś profesjonalną animatorkę do swojego domu i zapewnij sobie pomysł na zajęcia na kolejne 10 dni.

Będę Twoim suflerem, nie musisz wymyślać zabaw, by spędzić ponad 40 minut w wartościowej zabawie ze swoim dzieckiem.

Zapraszam Cię na zajęcia rozwojowe dla Twojego dziecka jak i dla Ciebie.

Spotkamy się na żywo za pośrednictwem połączenia Internetowego (szczegóły techniczne poniżej).

Zajęcia trwają 40-45 minut. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci po 4 m.ż do 3 r.ż. Forma zajęć online pozwala na zastosowanie tak dużej rozbieżności wiekowej. Podczas zajęć skutecznie tłumaczę jak dostosować daną zabawę dla maluszka i dla starszaka. To świetna okazja dla osób posiadających dzieci w dwóch grupach wiekowych. Podczas spotkania opowiem w jaki sposób się bawić się z dzieckiem, nad czym pracujemy wykonując dane czynności, będziesz miał czas, aby powtórzyć je pod moim okiem, jeśli Twoje dziecko będzie współpracowało – jeśli nie, nie martw się, po spotkaniu otrzymasz link z filmem do wglądu (film dostępny przez 10 dni).

Będziesz mógł wrócić do zabaw w dogodnym momencie lub nauczyć się ich na pamięć. Po zakupie i opłaceniu zajęć na adres mail, który podasz podczas rejestracji kilka godzin przed zajęciami zostanie wysłany do Ciebie mail z linkiem do połączenia.

Jeśli chcesz uniknąć kontaktu z ekranem, nie musisz być na żywo na spotkaniu, po opłaceniu zajęć otrzymasz nagranie ze spotkania, do którego będziesz mogła powrócić w każdym momencie (film dostępny przez 10 dni).

Daj tylko znać, że nie będzie Cię na żywo podczas spotkania w uwagach podczas zakupu.

Struktura zajęć:

  • Powitanie
  • Zabawy logopedyczne
  • Zabawy słowno-ruchowe
  • Zabawy paluszkowe/ zabawy oparte na rytmie/ zabawy poznawcze
  • Zabawy budujące orientację w schemacie swojego ciała
  • Masaż
  • Taniec na rękach rodzica (wspomaganie ruchowe).
  • Pożegnanie

O firmie

Cześć, nazywam się Monika Bednarek i jestem pedagogiem specjalnym i terapeutą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Prywatnie mamą dwóch córeczek: Julki i Celiny, a także żoną Miłosza. Uwielbiam odpowiedzialne rodzicielstwo skupione na dziecku, ale z dozą normalności. Kocham swoją pracę! Kiedy prowadzę zajęcia, to właśnie wtedy czuję, że jestem do tego stworzona. Swoją energią dzielę się z innymi poprzez Social Media. Dużo tańczę, choć nie umiem i gadam mniej lub bardziej mądre rzeczy w hasło moich działań #zamieńmodnenamądre.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej