Wszystko o ubezpieczeniach

Witaj, Jestem encyklopedią wiedzy dotyczącą ubezpieczeń. Jak lekarz- specjalistą od zdrowia, ja – od finansów. Posiadam szeroki wachlarz rozwiązań, od majątków po życie i zdrowie. Moją misją jest dotarcie do klienta, w celu jego edukacji w tematach dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych, oraz leczenia ciężkich chorób (w tym nowotworów) w światowych klinikach. Obiektywnie doradzam bo współpracuje z Topowymi towarzystwami działającymi na rynku Polskim – mam możliwość porównania kilku rozwiązań.

O firmie

Witam, jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców. Swoją przygodę z ubezpieczeniami zaczęłam ponad 4 lata temu. Aktualnie całym serduchem jestem ze swoimi klientami i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Dlaczego? Ponieważ to właśnie ja z pomocą przychodzę w tych najgorszych momentach (choroba, śmierć czy niezdolność do pracy), i to właśnie ja przynoszę wypełnioną po brzegi skarbonkę, która jest bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach każdemu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej