Warsztaty dla dzieci Kumkowisko Warsztaty dla Kobiet Kobieciarnia Kąpiele Leśne

Jestem coachem i trenerem AHA fotografii, które inspirują. Prowadzę autorskie warsztaty Kumkowisko, na których uczę i przybliżam dzieciom uważność. Projekt „Kumkowisko” wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci, które w obecnej, nie łatwej rzeczywistości poszukują wyciszenia, spokoju i zrozumienia.

Natomiast w ramach ” zielonej godziny” prowadzę kąpiele leśne pokazując dzieciom jak można być blisko przyrody.

Dla kobiet proponuję warsztaty rozwojowe pod nazwą Kobieciarnia. Wierzę, że każda z nas może mieć skrzydła. W swojej pracy wykorzystuję coaching, muzykę, fotografię i kontakt z przyrodą.

O firmie

Ania Saługa Mama 10-letniej Tereski • life coach - we wrzesień 2019 roku ukończyłam Szkołę coachingu Coaching Ways w Katowicach, a w sierpniu 2021 roku Kurs certyfikujący w zakresie projektowania i prowadzenia działań rozwoju osobistego i grupowego z wykorzystaniem AHA – fotografie, które inspirują, • pracuję z kobietami, bo wierzę w ich potencjał i moc sprawczą, • a podczas pracy z dziećmi śpiewam i często się uśmiecham • odpoczywam w lesie prowadząc kąpiele leśne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej