Urodziny w Sensorysiach

Szukasz estetycznej przestrzeni na urodziny swojego dziecka?
Nie chcesz rażących kolorów, dyskotekowych świateł i głośnej muzyki? Dobrze trafiłeś!

W Sensorysiach mamy zaprojektowane przez architektów salki zgodnie z najnowszą wiedzą na temat rozwoju sensorycznego dzieci, które na pewno nie przebodźcują maluchów!

🎈 trzy salki do wyboru: Miodowa, Kosmata lub Lusterkowa
🎈 zdrowe przekąski
🎈 piękny design
🎈 zaproszenia z Rysiem
🎈 zabawa na Sali Zabaw
🎈 warsztaty z naszymi animatorkami

🎈 interaktywny spektakl w Labiryncie Sensorycznym
🎈 rodzice mogą zostawić dzieci z animatorkami i pójść na kawę
🎈tort z @luka_mokotow_zoliborz

Sprawdź naszą ofertę: https://bit.ly/urodzinywSensorysiach

Kraina Sensorysiów to miejsce na wymarzone przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka! Oferujemy na wyłączność jedną z trzech sal warsztatowych, których wystrój i klimat sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy.

W ramach oferty urodzinowej zapewniamy wszystkim gościom pyszny i zdrowy poczęstunek, dostęp do sali zabaw, gdzie czeka na nich wiele przygód i wrażeń. W tym czasie rodziców i opiekunów zapraszamy do naszej kawiarni na odpoczynek z kawą i książką z naszej biblioteki. Podstawową ofertę urodzinową możesz wzbogacić o warsztaty oraz zwiedzanie labiryntu.

Do zobaczenia w Sensorysiach!

O firmie

Kraina Sensorysiów – największa sensoryczna przestrzeń, stworzona całkowicie z myślą o prawidłowym rozwoju zmysłów i zdolności poznawczych u dzieci. Na powierzchni ponad 800 m² znajdziemy wyjątkową salę zabaw, labirynt sensoryczny oraz bogatą ofertę zajęć i warsztatów dla dzieci i rodziców. Sala zabaw – akcentująca rozwój zmysłów i doświadczenia sensoryczne. Estetyczny i unikalny design, oryginalne koncepty zabaw i specjalnie zaprojektowane urządzenia odróżniają Sensorysie od standardowych „bawialni” z materacami i kolorowymi kulkami. Labirynt sensoryczny w którym dzieci i rodzice wkraczając do magicznej Krainy Sensorysiów, doświadczają wrażeń odpowiednich kolejnym zmysłom: wzroku, słuchu, węchu, dotyku, czucia głębokiego i równowagi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej