Urodziny tematyczne dla dzieci

Zdaj się na nas – organizacja imprez urodzinowych dla dzieci to nasza specjalność.

Każde dziecięce urodziny szyjemy na miarę, zgodnie z marzeniami i zainteresowaniami jubilata.

Mamy także wiele gotowych scenariuszy

  • Poszukiwanie pirackiego skarbu, Jaskiniowców przygód kilka,
  • Na królewskim dworze,
  • Kto powiedział, że wróżki nie istnieją? to tylko niektóre z nich.

Nasi animatorzy zawsze występują w przebraniu. Zabawy urodzinowe w towarzystwie Tygryska, Batmana, Minionka, Smerfa czy bohaterów Krainy Lodu na pewno pozostaną na długo w pamięci uczestników.

Urodziny dla dzieci organizujemy w Poznaniu i okolicy w miejscu wybranym przez rodziców.
Nie straszne nam otwarte przestrzenie – park, podwórko czy ogródek. Świetnie się też odnajdziemy w prywatnym mieszkaniu lub restauracji. Zabawy dostosujemy do miejsca i pory roku.

Sala urodzinowa w Poznaniu

Dysponujemy również salą w Poznaniu zaaranżowaną z myślą o imprezach urodzinowych. Oprócz obszernej i kolorowej przestrzeni dla dzieci, z miejscem na taniec i zabawę oraz poczęstunek, znajduje się tam także niewielkie zaplecze kuchenne z lodówką, w której można schować zarówno tort jak i skarb, oraz pomieszczenie, w którym rodzice czekając na swoje pociechy mogą w spokoju usiąść, wypić kawę i porozmawiać.

Standardowy program urodzin dla dzieci obejmuje 2-godzinną zabawę z jednym lub dwoma animatorami i przeznaczony jest dla grupy dzieci liczącej maksymalnie 16 uczestników.
Proponowane przez nas atrakcje to między innymi tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu oraz balonowe zoo.

Sala urodzinowa – dodatkowe atrakcje

W ofercie mamy także propozycje dodatkowo płatne, takie jak zamykanie dzieci w bańkach mydlanych, pokaz wesołej iluzji czy piniata. Imprezy urodzinowe dla dzieci organizowane w naszej sali w Poznaniu uwzględniają czas na poczęstunek. Z naszej strony zapewniamy nakrycie stołu. Dostarczenie poczęstunku oraz napojów pozostaje w gestii osoby zamawiającej.

O firmie

Firma DANIMATORING powstała w 2010 roku po to, aby umilać czas przede wszystkim dzieciom. W skład naszego zespołu wchodzą pasjonaci twórczych zadań i moderatorzy organizacji czasu wolnego. Prowadzone przez nas animacje mają zawsze charakter tematyczny i składają się z zabaw fabularyzowanych. Wszystkie te niecodzienne pomysły, które ubarwią każde przyjęcie, są wytworem wyobraźni osób z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzący potrafią wcielić się w każdą postać, stworzyć magiczny klimat, zabrać uczestników w fantastyczną przygodę. Ich niezwykła energia i pasja udzielą się nawet największemu ponurakowi! Pełni pomysłów i chęci tworzenia uchylą drzwi do kreatywnej zabawy i całego oceanu radości. Organizujemy: imprezy urodzinowe / festyny / baliki / zabawy szkolne i przedszkolne / animacje dla dzieci podczas uroczystości rodzinnych (wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne) / animacje dla dzieci podczas imprez firmowych / animacje dla dzieci w restauracjach i kawiarniach / warsztaty stałe i okazjonalne dla dzieci i niemowląt / półkolonie i warsztaty wakacyjne / fabularyzowane wycieczki po Poznaniu dla rodzin z dziećmi oraz klas szkolnych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej