Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza – Rehabilitacja dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie zajmuje się kompleksowym wsparciem rehabilitacyjnym osób niepełnosprawnych , szczególnie z uszkodzeniami centralnego układu nerwowego, zespołem Downa, dziecięcym porażeniem mózgowym, afazją, spektrum autyzmu i innymi.

W nowoczesnym, dobrze wyposażonym Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym oferuje usługi nieodpłatne w ramach realizacji zadań publicznych i usługi odpłatne.

Wszystkie formy zajęć realizowane są przez doświadczonych i doskonale wykształconych specjalistów. Oferowane jest wsparcie diagnostyczne głównie w obszarze fizjoterapii niemowląt, zaburzeń integracji sensorycznej czy kwestii logopedycznych.

Stowarzyszenie realizuje różne formy terapii i rehabilitacji: rehabilitacja ruchowa, integracja sensoryczna, sala doświadczania świata, logopedia i neurologopedia, terapia metodą słuchową Tomatisa, terapia Biofeedback, Trening Umiejętności Społecznych (TUS),terapia ręki, terapia zajęciowa, socjoterapia, pedagog, psycholog, psycholog dziecięcy, seksuolog.

O firmie

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie od 30 lat zajmuje się rehabilitacją osób niepełnosprawnych. Naszą misją jest nauczyć chodzić, jeść, myśleć, bawić się, pracować, być samodzielnym osoby niepełnosprawne. Dajemy wsparcie w postaci rehabilitacji zdrowotnej, społecznej i zawodowej około 200 osobom niepełnosprawnym w ciągu roku.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej