Smak Dzieciństwa / Animacje / kreatywne warsztaty / VR

Atrakcje animacyjne realizowane przez Smak Dzieciństwa wywołują efekt „wow” u dzieci i rodziców.
Skąd o tym wiemy? Z wszechobecnych komentarzy typu „ale sztos!” i „w dechę!” (rozumiemy, bo mówimy w języku dzieci ;), a także roześmianych dziecięcych buziek.

Łączymy kreatywne działania, jak warsztaty, z zabawami ruchowymi oraz klasycznymi atrakcjami animacyjnymi dla dzieci (malowanie buziek, tatuaże brokatowe, modelowanie baloników i wiele innych). Podążamy za grupą, na bieżąco obserwujemy, jakie zabawy sprawiają dzieciakom największą frajdę.

W Smaku Dzieciństwa stawiamy na nowoczesność. Wciąż idziemy do przodu, więc oferujemy atrakcje na miarę XXI wieku, takie jak wirtualna rzeczywistość, fotobudka czy knocker box – wyjątkowe urządzenie do interaktywnej zabawy. Po spędzeniu czasu z naszymi animatorami dzieciaki są zwykle pozytywnie nakręcone. Nie mają problemu z kontynuacją zabaw we własnym zakresie. Często organizują ciąg dalszy animacji, przy użyciu elementów kreatywnych, które same wykonały.

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ WYJĄTKOWĄ OFERTĄ „ANIMACJE – REWELACJE”

✅Kreatywne warsztaty – zależy nam na wartościowym działaniu, które w pozytywny sposób wzmocni dziecko oraz sprawi, że uwierzy w swoje możliwości tworząc wyjątkowe „cudeńka:)” m.in. gniotki, szkatułki z patyczków od lodów, dekorowanie eko-toreb itd.
✅Zabawy ruchowe, aktywizujące,integracyjne, zawody sportowe;
✅Artystyczne malowanie buziek,
✅Modelowanie balonów w różne figury,
✅Tatuaże brokatowe,
✅Pokaz baniek mydlanych,
✅Pamiątkowe certyfikaty „super dzieciaka”,
✅Profesjonalna maszyna do waty cukrowej;
✅Profesjonalna maszyna do popcornu;
✅Kącik malucha; DODATKOWE ATRAKCJE Z EFEKTEM „WOW”
✅FOTOBUDKA 360 To niezwykła atrakcja, która pozwala na nagranie wysokiej jakości, krótkich filmów, które stały się prawdziwym hitem w mediach społecznościowych. To nowoczesny sposób na uwiecznienie niezapomnianych wspomnień z ważnego wydarzenia. Dzięki Fotobudce 360,wasi goście będą mogli nagrać krótkie, kreatywne filmiki, które następnie będą mogli udostępnić na swoich profilach w mediach społecznościowych, dzieląc się radością z innymi. Co więcej, fotobudka pozwala na uwiecznienie wyjątkowych chwil, które będziecie mogli oglądać przez wiele lat.

 

Nasza oferta zawiera:

  • Wyrzutnie konfetti;
  • Profesjonalną obsługę;
  • Oprawę atrakcji
  • słupki wygradzające;
  • Profesjonalne oświetlenie LED;
  • Czerwony dywan;
  • Nielimitowaną ilość filmów;
  • Duży wybór kreatywnych, zabawnych gadżetów;

 

✅FOTOBUDKA Pobudza kreatywność i przenosi w świat wyobraźni, spełniając marzenia małych imprezowiczów. Pozwala w kilka sekund stać się kimś innym: księżniczką, policjantem, strażakiem czy kowbojem. Niezapomniane emocje i mnóstwo uśmiechów – to właśnie gwarantuje fotobudka. A w efekcie świetnej zabawy – pamiątka w postaci wyjątkowych zdjęć.
✅ ” Wirtualna przygoda” – czyli łączymy VR z animacjami 🙂 U nas nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 VR to nowe doświadczenia, nauka oraz niezapomniane wrażania. Wirtualny świat daje wiele niesamowitych możliwości. ✅Interaktywna rozrywka „KNOOCKER BOX”
• Razem z Knoocker Box dzieciaki wykonują różnego rodzaju misje. Mogą używać do nich plastikowych piłeczek czy ruchów swojego ciała;
• Zabawy narzucają dzieciom szybkie tempo i zmuszają do aktywności fizycznej. Są wymagające – i o to chodzi. Dzieciaki otrzymują porcję ruchu, który wykonują z chęcią i zaangażowaniem.
• Urządzenie oferuje także tradycyjne gry w nowoczesnym, interaktywnym wydaniu, np. rzucanie do celu, czy uwielbiane przez dzieci kółko i krzyżyk;
• Wykorzystuje technologię ultradźwięków oraz nowatorskie rozwiązanie projektorów Epson, które pozwalają na wychwytywanie ruchów interaktywnych pisaków lub uderzeń piłeczek;
• Wystarczy ustawić Knoocker Box blisko ściany i już jest gotowy do wyświetlania gier;

O firmie

Smak Dzieciństwa to firma, która swoją działalność opiera na wartościach takich jak kreatywność, innowacyjność, profesjonalizm i troska o dobre samopoczucie dzieci. Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu niezapomnianych przyjęć dla dzieci, które są pełne wrażeń i radości. Przykładamy dużą wagę do indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Nasze kompleksowe podejście oraz dbałość o każdy szczegół sprawia, że każde przyjęcie jest niepowtarzalne i wyjątkowe. Jesteśmy ekspertami w organizowaniu atrakcji animacyjnych i warsztatów, które rozwijają dziecięcą kreatywność i umiejętności społeczne. Przygotowujemy szeroki wachlarz zabaw i atrakcji, które dostosowujemy do wieku i zainteresowań dzieci. Wszystkie nasze zabawy i animacje są przygotowane w taki sposób, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i radość z zabawy. Dlatego też nasza firma zatrudnia tylko doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów, którzy zawsze czuwają nad bezpieczeństwem dzieci. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom niezapomnianych wrażeń oraz rozwijanie ich umiejętności i pasji, aby każde z naszych przyjęć było dla nich nie tylko zabawą, ale także nauką.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej