ReGeneRacja – Ośrodek psychoterapii i psychiatrii dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców

Ośrodek ReGeneRacja oferuje psychoterapię i opiekę psychiatryczną dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców.

Nasz Ośrodek istnieje od 2013 roku i zlokalizowany jest w dwóch spokojnych miejscach na warszawskim Żoliborzu: przy ul. Tucholskiej 37 oraz Tucholskiej 12. Do każdego z nich jest ok. 5 minut spacerem od stacji metra Plac Wilsona. Przyjmujemy w kameralnych, przytulnych, odpowiednio wyposażonych wnętrzach. W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami pracy i etyki zawodowej, a personel naszego biura jest życzliwy, dyskretny i profesjonalny.

Zapewniamy kompleksową, profesjonalną pomoc, poprzez indywidualnie dobrane formy wsparcia, takie jak:

  • psychoterapia indywidualna, grupowa oraz rodzinna (w tym terapia par),
  • diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży,
  • diagnoza oraz opieka psychiatryczna dla dzieci i młodzieży,
  • konsultacje oraz warsztaty dla rodziców.

 

W ramach terapii grupowej, dzieci i młodzież mogą skorzystać zarówno z formuły spotkań intensywnych i interpersonalnych (w ferie, wakacje, wybrane weekendy), jak i grup terapeutycznych trwających I lub II semestry szkolne.

Oferujemy również konsultacje on-line w sprawie dzieci – dla rodziców mieszkających poza Warszawą oraz Polską.

W naszej pracy przyjmujemy założenia psychodynamiczne, relacyjne oraz systemowe. Korzystamy również z dorobku podejścia poznawczo-behawioralnego.

Zasadą naszej pracy jest indywidualne, a zarazem całościowe postrzeganie problemów zgłaszających się osób. Pracujemy zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego poddając naszą pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

O firmie

Zespół ReGeneRacji to wykwalifikowane specjalistki i specjaliści: psychoterapeutki i psychoterapeuci oraz lekarki - specjalistki psychiatrii dzieci i młodzieży.
Psychoterapeutki i psychoterapeuci ukończyli całościowe szkolenia z psychoterapii, ich kwalifikacje zostały potwierdzone niezależnym Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym w dziedzinie ochrony zdrowia (co daje tytuł specjalistki/specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży) lub egzaminem na certyfikowaną psychoterapeutkę/ psychoterapeutę lub superwizorkę/superwizora psychoterapii przed Komisją Egzaminacyjną Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Część z nas ma certyfikat psychoterapeuty Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Wszyscy mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, zdobyte w wyspecjalizowanych placówkach, m.in. klinicznych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej