Przedszkole Anglojęzyczne i Żłobek First Step

Przedszkole Anglojęzyczne i żłobek First Step to niepowtarzalna ze względu na klimat, atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia nowoczesna placówka.

Powstała na skutek bogatych doświadczeń oraz wymarzonych innowacyjnych rozwiązań dotrzymujących kroku współczesnym dzieciom i rodzicom.

Naszym głównym celem jest wprowadzenie Dzieci w anglojęzyczny świat w jak najbardziej naturalny sposób. W żłobku poprzez zabawę przy muzyce, zajęcia, a w przedszkolu rozszerzamy język angielski do 4h dziennie i uczymy głównie poprzez immersję językową.

Całe przedszkole to 3 grupy po 12-15 Dzieci w każdej.

Nasza edukacja kieruje się trzema najważniejszymi zasadami:

  • współpraca,
  • samodzielność
  • wolność.

 

Daje to Dziecku możliwość pracy zgodnie z jego indywidualną drogą rozwoju, ponieważ podążanie za potrzebami Dziecka jest dla nas najważniejsze.

O firmie

W Żłobku First Step funkcjonują 2 grupy do 15 Dzieci, gdzie po dostosowanej do każdego Maluszka adaptacji Dzieci są wspierane podczas wszechstronnego rozwoju przez kochające Ciocie. W czesnym zawierają się zajęcia z j. angielskiego, tańców, logopedii.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej