POWERKIDS PROEDU

AUTORSKI PROGRAM ZAJĘĆ OGÓLNOROZWOJOWYCH

Zajęcia POWERKIDS łączą w sobie elementy:
🧡RUCH, który jest niezwykle ważny w prawidłowym rozwoju młodego człowieka. JOGA, ĆWICZENIA KOORDYNACYJNO-RUCHOWE, ZABAWY RUCHOWO-TANECZNE.
💙ODDECH, nauka technik oddechowych jest bardzo cenną umiejętnością. Oddech łagodzi stres i pomaga radzić sobie z trudnymi emocjami.
💚MINDFUNDLESS, trening umysłu i uważności pomaga w koncentracji, ułatwia naukę, uczy skupienia i bycia tu i teraz. Podczas zajęć wprowadzamy elementy bajkoterapii i muzykoterapii.
💜SENSORYKA, elementy integracji sensorycznej, która zapewnia właściwy rozwój intelektualny, ruchowy, emocjonalno-społeczny, stymuluje percepcję wzrokową i słuchową, rozwija umiejętności motoryczne.

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas 0-IV na niezapomnianą przygodę razem z nami .

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

Dzięki temu, że zajęcia dopasowane są pod plan lekcji POWERDZIECIAKÓW oraz odbywają się w szkole, rodzic nie musi dowozić dziecka na zajęcia. Tym samym oszczędza czas, który później może spędzić razem ze swoją pociechą .

O firmie

Autorski program stworzony przez pedagogów, psychologów, instruktorów jogi oraz fitness w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Powerkids tworzymy z pasji do pracy z dziećmi i młodzieżą. Naszą misją jest edukacja, wspieranie rozwoju, wsparcie dla rodziców. Dzięki naszym zajęciom dzieci trenują nie tylko swoje ciało ale także umysł, budują pozytywną samoocenę oraz podnoszą poczucie własnej wartości. Wszyscy młodzi ludzie zasługują na to, żeby w pełni móc rozwijać swój potencjał. Chcemy edukować dzieci i młodzież, dawać im radość i umiejętności przydatne w codziennym życiu. Dlatego naszym celem jest budowanie zdrowych nawyków, pewności siebie, umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej