Pomoce Montessori i zabawki edukacyjne MontessoriZabawki.pl

Sklep MontessoriZabawki.pl powstał z potrzeby Rodziców i Nauczycieli. Także z potrzeby nas – mam – albowiem nasz sklep to firma rodzinna założona przez mamy, które pragnęły dla swoich dzieci mądrych zabawek i pomocy Montessori na miarę możliwości finansowych.

Znajdziesz u nas:

  • Pomoce Montessori
  • Zabawki
  • Edukacyjne gry
  • Aktywności artystyczne
  • Pomoce do domu i ogrodu
  • Instrumenty muzyczne

 

Naszą misją jest pomóc Ci stać się najlepszym przewodnikiem dla Twoich dzieci.

Każde dziecko zasługuje na dorosłego, który rozumie jego potrzeby i traktuje je z szacunkiem.

A my pokażemy ci, jak to zrobić! Naszą pracę traktujemy zarówno jako misję, jak i radość. Chcemy przekazać nasze wieloletnie doświadczenie, bo wierzymy w lepszy świat dla naszych dzieci. Kontakt dzieci z naturą i pełną miłości relację ze wszystkim, co ma do zaoferowania nasza planeta, postrzegamy jako ważną część naszego życia. Wybieramy tylko takie zabawki, które są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i są wartościowe dla sensownego rozwoju naszych dzieci i wykonane z dbałością o naturę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że po drugiej stronie są historie każdego z Was, naszych klientów, dlatego staramy się w miarę możliwości dostosować się do Waszych potrzeb.

O firmie

www.MontessoriZabawki.pl - pomoce i zabawki, które mają sens

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej