PÓŁKOLONIE – MULTIVERSUM NIENUDNO

Przed nami wakacje nieskończenie nienudne!

Każdy nasz turnus będzie pełen flagowych zajęć nienudno (z zupełnie nowymi scenariuszami), aktywności fizycznych i sportu na świeżym powietrzu (oczywiście w nienudnym wydaniu) oraz niezapomnianych, letnich wspomnień.
☀ Wakacje z Przygodami? 🦸🏻‍♂️ Star Wars? ⛏🧱 Minecraft? 🧩 Lego? 🪐 Pokemon? 🧶🧷 Zrób to sam?

 

👉 Będziemy w 13 lokalizacjach w różnych dzielnicach Warszawy (blisko Państwa domu oraz blisko Państwa miejsca pracy).
👉 Planujemy ok. 50 turnusów! WARSZAWA BIAŁOŁĘKA WARSZAWA TARGÓWEK WARSZAWA GOCŁAW WARSZAWA WAWER WARSZAWA ŻOLIBORZ WARSZAWA MOKOTÓW WARSZAWA BIELANY WARSZAWA URSUS ZĄBKI PIASECZNO
👉 Opiekę zapewniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00
👉 Zapewniamy pełne wyżywienie: śniadanie, II śniadanie, obiad (2 dania), podwieczorek, wodę przez cały dzień
👉 Atrakcje na naszych półkoloniach:
seans filmowy 📽 🎞
park trampolin 🧗‍♀️
kręgle 🎳
zajęcia z programowania w świecie Minecraft ⛏🧱
zajęcia Zrób to sam 🧶🧷
zajęcia z robotyki 🤖🧩
mnóstwo gier i zabaw 🏓

Półkolonie skierowane są dla dzieci w wieku od 5. do 12. roku życia. Grupy dzielimy wg wieku dzieci. Na prośbę rodzica starsze dziecko może być w grupie z młodszym.

O firmie

Oferowane przez nas kursy/półkolonie to interdyscyplinarne zajęcia, które w wszechstronny sposób wspierają rozwój dziecka, jego kreatywność, logiczne myślenie oraz przedsiębiorczość. Pozwalamy dzieciom rozwijać wyobraźnię i kreatywność, przy czym wprowadzamy je w nieskończony i fascynujący świat nauki! Jesteśmy już w ponad kilkuset placówkach w całej Polsce i z roku na rok rozszerzamy swoją działalność. Wspieramy rozwój młodych uczniów od 19 lat w licznych filiach w ponad 200 szkołach w Polsce.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej