Park trampolin, piętrowy plac zabaw Jump Heaven

Jump Heaven to centrum rozrywki i rekreacji, w którym każdy odnajdzie interesujące go atrakcje.

Ścianki multimedialne, kolorowe tory przeszkód i zjeżdżalnie potrafią doskonale urozmaicić aktywną rozrywkę. Ponadto wszelkiego rodzaju trampoliny, poduszki powietrzne pozwolą oderwać się również od codzienności rodzicom i przy okazji spalić wiele kalorii.

Jump Heaven gwarantuje również niezapomnianą imprezę urodzinową! Nasze Animatorki umilą i zorganizują cały pobyt dzieci. Wszystkie gry i zabawy są dostosowywane do wieku uczestników oraz ich potrzeb ruchowych. W obiekcie znajdują się również salki urodzinowe, specjalnie przeznaczone pod imprezy.

Organizujemy również zajęcia z akrobatyki sportowej, w której domeną jest ruch poprzez zabawę dla Twojego dziecka. Akrobatyka to nie tylko zaangażowanie się, ale również nauka różnego rodzaj zjawiskowych elementów tj. salta czy śruby. To również dobra zabawa i spora dawka ruchu. Uczestnicy są pod stałą opieką wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki naszym zajęciom, dzieci i młodzież mogą nie tylko nauczyć się wielu akrobacji, ale też wzmocnić poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Zajęcia skierowane są do osób o każdym stopniu zaawansowania. Dzięki tym zajęciom można poprawić ogólną sprawność i gibkość ciała, nauczyć się salt, śrub i wielu innych skoków akrobatycznych.

O firmie

Jump Heaven to aktywność poprzez zabawę dla każdej grupy wiekowej!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej