Park Nauki i Rozrywki – JuraPark Krasiejów

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to wyjątkowe miejsce, gdzie współistnieją razem: nauka, nowoczesne technologie i rozrywka dla całych rodzin.

Składają się na niego: JuraPark (poświęcony dinozaurom) i Park Nauki i Ewolucji Człowieka (poświęcony historii i ewolucji człowieka).

JuraPark Krasiejów, czyli park dinozaurów, to największy tego typu obiekt w Polsce. To świetna rozrywka i niezapomniana przygoda dla całej rodziny.

Prawie 70 gatunków, około 200 realistycznie wykonanych modeli, autentyczne wykopaliska, nowoczesne technologie, najdłuższe na świecie kino na kołach i mnóstwo atrakcji – to wszystko czeka na odwiedzających w naszym JuraParku. Oczywiście poza aspektami naukowymi, w naszym JuraParku można również bardzo dobrze się bawić.

Do dyspozycji odwiedzających jest ogromny plac zabaw ze zjeżdżalniami, ściankami do wspinania, labiryntami i innymi atrakcjami, kino emocji Cinema 5D, kąpielisko, czyli Jurajska Plaża razem z zapleczem rozrywkowym oraz bogato zaopatrzone zaplecze gastronomiczne.

Będąc w JuraParku koniecznie należy odwiedzić również Prehistoryczne Oceanarium, pełne stworzeń, które do tej pory znane były jedynie z bajek lub książek.

Nasz Park Dinozaurów został stworzony tak, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Przyjeżdżając do nas z pewnością nie będziecie się nudzić. Wrażeń Wam nie zabraknie – już my o to zadbamy!

Drugim z obiektów jest Park Nauki i Ewolucji Człowieka.
Przekraczając jego próg, decydujecie się na uczestnictwo w niezwykłym zdarzeniu. Wplączemy Was w zawiłe losy Świata. Staniecie się świadkami fascynujących przemian.

Pierwsze, co Was zaintryguje w muzeum ewolucji, to futurystyczny wygląd budynku, a wewnątrz technologia cyfrowa i rzeczywistość fizyczna zmieszane są w takim stopniu, że będziecie mieli trudność w ich odróżnieniu. Przygotujcie się na masę doznań i zastrzyk ogromnej wiedzy o nas samych; o tym, jak staliśmy się ludźmi.

O firmie

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to miejsce, które powstało z pasji i chęci dzielenia się posiadaną wiedzą. Chcemy rozwijać dziecięce pasje i ciekawość świata.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej