PAPUGARNIA CARMEN KATOWICE

Nasza papugarnia to świetne miejsce na spędzenie czasu z dziećmi.

Załoga przygotowała dla Was wiele ciekawych atrakcji! To jednak nie wszystko, czego można się u nas spodziewać. To świetna okazja, aby najmłodsi przyrodnicy mogli z bliska obserwować zachowanie tych inteligentnych ptaków!

Sprawdź aktualny program i weź udział w organizowanych przez nas wydarzeniach!

Weź pod uwagę, że możesz nas odwiedzać od 11 do 19 w tygodniu, a w weekend otwieramy drzwi już o 10!

O firmie

Papugarnia Carmen w Katowicach to szczególne miejsce na mapie Polski. Na przestrzeni 700 metrów kwadratowych można obserwować ponad 100 wielobarwnych ptaków o bardzo przyjaznym charakterze. Popularna Ara, Amazonka żółtolica, Rudosterka, czy też Żako kongijskie to tylko niektóre z nich. Spotkanie z nimi to wspaniała atrakcja dla dzieci i dorosłych na Śląsku! Warto nas odwiedzić, aby poczuć niecodzienny klimat i zobaczyć najpiękniejsze papugi świata z bliska. Dzięki nam egzotyczne piękno jest na wyciągnięcie ręki i… kubeczka z karmą! Pamiętaj jednak, że to, co można dać ptakom, otrzymasz od nas. To gwarancja, że dostaną do zjedzenia tylko to, co naprawdę im służy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej