Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Polanika

Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością i różnymi schorzeniami, między innymi: zespół Downa, MPD, Autyzm, Asperger, wady postawy, depresja.

Wśród naszych założeń głównym celem jest integracja osób niepełnosprawnych oraz pomoc w ich usamodzielnieniu się i powrocie do aktywności.

Cieszymy się, że możemy pomagać i przynosić radość naszym podopiecznym. Największą nagrodą za trud naszej pracy jest uśmiech osób, z którymi mamy przyjemność pracować.

Fizjoterapeuci Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Polanika to zgrany i dobrze współpracujący zespół terapeutyczno-rehabilitacyjny o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu zdobytym w pracy środowiskowej, szkoleniowej, terapeutycznej.

Wieloletnia praktyka i uprawnienia terapeutyczne potwierdzone certyfikatami – to zalety, które dają Państwu pewność prawidłowo prowadzonej rehabilitacji. Do dyspozycji naszych gości mamy aż 17 pokoi znajdujących się w budynku głównym oraz 64 pokoje w 8 całorocznych ogrzewanych domkach, położonych nad stawem. Większość pomieszczeń jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także przebywających z nimi opiekunów.

O firmie

Rehabilitacja dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością i różnymi schorzeniami

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej