NIENUDNO.PL

Pomożemy Twojemu dziecku rozwinąć skrzydła i sprawimy, że pokocha naukę! Odkryjmy razem drzemiący w nim potencjał! Stawiamy małe kroki w wielkim świecie EDUKACJI!

Oferujemy atrakcyjne i angażujące zajęcia dla dzieci:

  • Programowanie w świecie Minecraft,
  • Robotykę LEGO z językiem angielskim
  • Eksperymenty chemiczno – fizyczne.

Zajęcia z Robotyki połączone z praktyczną nauką języka angielskiego to jedne z najciekawszych, najbardziej rozwijających i przydatnych zajęć dla dzieci.
Dzięki naszym zajęciom dzieci:

  • kodują w języku angielskim, rozwijając logiczne myślenie
  • pogłębiają znajomość języka angielskiego przez niesamowitą zabawę
  • rozwijają się emocjonalnie m.in. przez naukę pracy w grupie oraz dochodzenie do rozwiązań różnymi drogami
  • zdobywają zaufanie do siebie i własnych pomysłów
  • rozwijają twórcze podejścia do wyzwań
  • poznają elementy fizyki: mechaniki, automatyki, biologii i informatyki

Zajęcia „Programowanie w świecie Minecraft” to specjalistyczny kurs nauki programowania dla dzieci w języku angielskim.
Nasze zajęcia sprawią, że komputer zamieni się w ekscytujące narzędzie pracy, a Twoje dziecko pokocha naukę! Z wzajemnością! Wiemy, że sama teoria nie sprzyja nauce, dlatego cała wiedza podawana jest w przystępny sposób pełen zabawy! Każde dziecko pracuje przy jednoosobowym stanowisku z laptopem.

Eksperymenty fizyczno-chemiczne to zajęcia, które w niezwykle ciekawy sposób uczą dzieci obserwowania otaczającego nas świata.
Dzieci wraz z wykwalifikowanym instruktorem wykonują interesujące doświadczenia fizyczne i chemiczne.
Każde zajęcia to zestaw manualnych wyzwań i sensorycznych doświadczeń. Pobudzają one dzieci do myślenia i pomagają zrozumieć proste prawa fizyki oraz chemii.

Dodatkowo prowadzimy wyjazdy wakacyjne, półkolonie, eventy urodzinowe, warsztaty tematyczne oraz pikniki naukowe.

O firmie

Od ponad 9 lat rozwija się w dynamicznym tempie — co roku liczba klientów rośnie o 100%. Jesteśmy pionierami innowacyjnej edukacji i wiemy, że codzienność nie jest nudna! Właśnie dlatego chcemy, by podczas naszych zajęć dzieci odbywały podróże w kosmos lub przenosiły się w miejsca dotykane przez trzęsienia ziemi. Pragniemy, by mogły odczuwać i przeżywać naukę, a nie tylko o niej słuchać! Nasze kursy są interdyscyplinarne i wszechstronne – nauka nie ogranicza się do jednej dziedziny – my też nie! Na jednych zajęciach łączymy elementy fizyki, techniki, informatyki, biologii i wielu innych dziedzin nauki, a dzieci współtworzą naszą wizję. Bez nich daleko byśmy nie zaszli!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej