Nauka Pływania – Aligator Sport

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych. Prowadzimy zajęcia nauki pływania dla dzieci od 3 roku życia. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję zajęć grupowych oraz lekcji indywidualnych/dwuosobowych.

Szkolenia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania,

  • począwszy od grupy różowej początkującej dla 3-4 latków,
  • zielonej początkującej (5-7 lat) oraz żółtej początkującej (8-11 lat),
  • przez grupy średniozaawansowane (7-9 lat),
  • aż do zaawansowanych pływaków w wieku 10-13 lat
  • i początkujących oraz zaawansowanych osób dorosłych.

 

Znajdą nas Państwo w 5 lokalizacjach w Krakowie oraz w Niepołomicach.

W naszej szkole mogą Państwo skorzystać z zajęć próbnych!

O firmie

Aligator Sport to zespół młodych, ambitnych osób kochających aktywność fizyczną, pragnących dzielić się swoją pasją z maluchami, młodzieżą a także dorosłymi. Na co dzień prowadzimy zajęcia nauki pływania, gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami gimnastyki korekcyjnej. W okresie wiosenno-letnim organizujemy szkolenia jazdy na rolkach na terenie Krakowa oraz Niepołomic. A podczas ferii zimowych oraz wakacji wyjeżdżamy na liczne obozy, na których poprzez zabawę promujemy aktywny tryb życia. W naszym słowniku nie występuje słowo praca. Dzięki pasji i wzajemnemu zrozumieniu pragniemy uczyć dzieci poprzez dobrą zabawę i systematyczność.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej