Nauka Gry Na Instrumentach, Nauka Śpiewu Dla Dzieci I Młodzieży

Realizuj muzyczne pasje w każdym wieku
Niezależnie od tego czy myślisz o muzycznej karierze czy chciałbyś spędzić kreatywnie czas, znajdziesz u nas nauczycieli, którzy sprawią, że nauka gry lub śpiewu stanie się przyjemna i efektywna.

Tworzymy w centrum Warszawy wyjątkowe miejsce dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, które chcą rozwijać muzyczne pasje. Oferujemy zajęcia wokalne, instrumentalne oraz kursy emisji głosu i dykcji dla managerów. Pomagamy dorosłym, spełniającym się zawodowo osobom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy.

W Music School przygodę z muzyką możesz rozpocząć w każdej chwili – zapisy na zajęcia przyjmujemy przez cały rok. Music School to szkoła muzyczna dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzimy zajęcia zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym.

Zajęcia mają miejsce w placówce w Warszawie (ul. Bracka 22) – przyjmujemy zapisy przez cały rok. W naszej szkole możesz: nauczyć się grać na ulubionym instrumencie, nauczyć się śpiewać (również konkretny repertuar), poprawić swoją dykcję i emisję głosu, poprawić wymowę dzięki zajęciom z logopedii, wziąć udział w zajęciach z autoprezentacji prowadzonych przez aktora, poszerzyć wiedzę o muzyce na kursach i warsztatach tematycznych (teoria muzyki, song writing, beatbox, harmonijka, muzyka filmowa, muzyka jazzowa, muzyka etniczna, a także muzykoterapia), odreagować stres po pracy, odpocząć i fajnie się bawić.

O firmie

Music School to szkoła muzyczna dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzimy zajęcia zarówno w trybie indywidualnym. Przyjmujemy zapisy przez cały rok.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej