Minieuroland Kłodzko

Park Miniatur Minieuroland to popularna atrakcja turystyczna znajdująca się w Kłodzku.

Stworzony z wielką dbałością, kompleks rekreacyjny w szybkim czasie wpisał się w top 10 atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej.

Park rozproszony jest na obszarze dwóch hektarów. Usytuowano go na malowniczych obrzeżach miasta Kłodzko. Miejsce oferuje szeroki wachlarz atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W Minieurolandzie można podziwiać ponad 40 makiet najznamienitszych budowli z Dolnego Śląska, Ziemi Kłodzkiej, Europy oraz ze świata. Wszystko to znajduje się w otoczeniu pięknego ogrodu, obfitego w tysiące unikatowych gatunków drzew i krzewów.

Od końca kwietnia w Minieurolandzie zostaną otwarte nowe strefy dla zwiedzających : Woliera wolnych lotów, 2 papugarnie, sowi gaj, zatoka flamingów, pawi wybieg, zakątek bażantów, wiewiórkarnia oraz królestwo surykatek. Park Minieuroland rozwija się co roku dla swoich Gości, tak by każda wizyta była niezapomniana.

O firmie

Park Miniatur, ogród do zakochania, mini zoo, warsztaty dla grup

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej