Millenium szkoła pływania

O naszej szkole – poznajmy się 🙂

Nasza szkoła pływania to bezpieczne i przyjazne miejsce ,gdzie bez stresu i pośpiechu postaramy się o to by od tej pory pływanie stało się Twoją pasją. Szkołę założyliśmy w 2009r. Nasi instruktorzy to prawdziwi pasjonaci pływania , którzy swoją wiedzę przekazują swoim podopiecznym. Szkoła pływania Millenium to doskonałe miejsce na start pływackiej przygody. Zajęcia z nauki pływania prowadzimy dla dzieci od 4-go roku życia. Uczymy się i podnosimy swoje kwalifikacje cały czas , aby być jak najlepiej przygotowanym do pracy z Wami.

Nasi podopieczni są dla nas najważniejsi i dlatego dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia , gdzie poprzez gry i zabawy oswajamy dzieci z wodą, tak by czuły się w nim bezpiecznie i czerpały radość z przebywania w wodzie.

Podczas nauki pływania realizujemy zagadnienia związane z nurkowaniem, skokami do wody, prawidłowym ułożeniem ciała podczas płynięcia z przyborem, prawidłowej pracy nóg, pływanie strzałką oraz samodzielne pływanie na grzbiecie.

Etap nauki pływania kończymy opanowaniem płynięcia grzbietem pełnym stylem oraz kraulem z przyborem. Uczymy również starsze dzieci , młodzież oraz dorosłych, zarówno od podstaw jak i doskonalimy już nabyte umiejętności.

O firmie

PZU sport Fit Flex Szkoła pływania Akademia tenisa Zajęcia dla seniorów Aqua aerobik Trening personalny Multisport Medicover Fit Profit Millenium Centrum Sportu MILLENIUM CENTRUM SPORTU O nas , poznajmy się :) Millenium Centrum Sportu stworzyliśmy z miłości i pasji do sportu i aktywności fizycznej. Nasi podopieczni są dla nas najważniejsi i dlatego cały czas podnosimy swoje kwalifikacje oraz rozwijamy nabyte już umiejętności, tak aby każdy z Was poczuł że pracuje z najlepszymi. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego kursanta , doświadczenie i profesjonalizm. W naszej szkole pływania Millenium i akademii tenisowej Millenium bez stresu i pośpiechu postawisz pierwsze kroki w wodzie oraz na korcie tenisowym. Nasi instruktorzy to doskonale przygotowani profesjonaliści a zarazem prawdziwi pasjonaci w swoich dyscyplinach. Nasze zajęcia prowadzimy na basenach i kortach tenisowych w Czeladzi, Sosnowcu , Będzinie, Dąbrowie Górniczej. Według opinii naszych podopiecznych jesteśmy najlepszą szkołą pod słońcem :) Na naszych treningach personalnych przygotujecie się do zawodów, spalicie zbędne kalorie, poprawicie kondycję i koordynację, a przede wszystkim będzie to najlepiej spędzony czas.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej