Lemon Fitness, Akademia Bobasa, Nauki pływania, Urodziny

AKADEMIA BOBASA

Na Zajęciach z akademii bobasa możemy wystartować już od 3 miesiąca życia Twojego dziecka.
Zajęcia mają na celu stymulacje rozwoju psychofizycznego dzieci, oswojenia z wodą a wszystko w formie zabawy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Zajęcia prowadzone są w grupach dostosowanych do wieku, wśród wielu kolorowych zabawek oraz za pomocą sprzętów ułatwiających adaptacje. Sprawdźcie sami ile radości może sprawić nauka w przyjaznej atmosferze jaką gwarantuje Lemon Fitness.

NAUKI PŁYWANIA

W naszej ofercie znajdują się zajęcia grupowe oraz indywidualne dostosowane do potrzeb oraz umiejętności. Różne poziomy zaawansowania, podział na grupy wiekowe.

URODZINY

Urodziny dla dzieci w Lemon Fitness to więcej niż przyjęcie. To niezwykła wodna przygoda, dzięki której wprowadzimy dzieci w magiczny, pełen niespodzianek świat. Spędzicie u nas 3 godziny wypełnione po brzegi świetną zabawą, animacjami w wodzie oraz na Sali, dodatkowymi atrakcjami, a to wszystko w towarzystwie Waszych ulubionych przyjaciół oraz barwnych dekoracji. Zapewnimy dzieciakom wspaniałą przestrzeń do świętowania urodzinowej uroczystości.

Nasz klub to 2000 mkw powierzchni, gdzie znajduje się klimatyczny, kameralny basen, sauna, jacuzzi, liczne strefy relaksu. W pełni wyposażona siłownia ze strefą wolnych ciężarów oraz specjalnie wydzieloną strefą OCR. Dla miłośników treningu Cardio w oddzielnym pomieszczeniu znajduje się szereg rowerków, bieżni i orbitreków. Nasza sala fitness to dodatkowe 70 m, które oddajemy do waszej dyspozycji. Organizujemy tam szereg zajęć wzmacniających, wytrzymałościowych oraz prozdrowotnych. Świetnie bawimy się także z dzieciakami na półkoloniach oraz organizując im urodziny.

O firmie

Wyobraź sobie takie miejsce gdzie czujesz się dobrze. Otaczają Cię życzliwi, bliscy ludzie, którzy są tam właśnie dla Ciebie. Jest przytulnie, wszystko ma swoje miejsce. Tą przestrzeń znasz od lat, obserwujesz jak się zmienia, doskonali a to wszystko specjalnie dla Ciebie. Już 6 rok jesteśmy na Ludwinowie, gdzie z roku na rok z waszą pomocą rozwijamy swoje skrzydła. To kompleksowość sprawia, że jesteśmy wyjątkowi i nasi klienci chętnie zostają z nami na długi, długi czas. Łączymy wszystkie pokolenia prowadząc zajęcia dla kobiet w ciąży, naukę pływania dla dzieci i niemowląt, zajęcia Fitness, treningi personalne oraz zajęcia dla Seniorów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej