Leczenie za granicą – co warto wiedzieć?

Leczenie za granicą – jak wykupić?

Święta zbliżają się wielkimi krokami wraz z Nowym Rokiem i nowymi wyzwaniami. Z pewnością większość prezentów czeka na zostawienie pod choinką, a plany noworoczne oczekują na ich realizację. Staramy się patrzeć w przyszłość i jako rodzice chcemy dla naszych pociech jak najlepiej. Nie piszę o tym bez powodu, gdyż takim wartościowym prezentem jest wyjątkowa umowa oferująca leczenie za granicą. Prezentem z perspektywą na przyszłość zapewniającą spokój i bezpieczeństwo w rodzinie. Jest ona dodatkiem do polisy na życie, ale dla wielu osób może okazać się jej najważniejszym elementem. Wyjątkowość polega na tym, że suma, jaką gwarantuje leczenie za granicą to aż 2 mln euro na leczenie.

W swoim zakresie leczenie za granicą zawiera 4 moduły ochrony, tj. nowotwór, zabieg sercowo-naczyniowy, zabieg neurochirurgiczny oraz przeszczepy. W przypadku diagnozy jednego z poważnych stanów chorobowych firma zapewnia organizację oraz pokrycie kosztów leczenia za granicą, pokrycie kosztów podróży (w obie strony) – w przypadku dzieci dodatkowo dla dwóch osób towarzyszących, zakwaterowanie w hotelu. Firma wypłaca również środki za każdy dzień pobytu w szpitalu, pokrywa koszty leków po leczeniu oraz zapewnia dodatkową opiekę po leczeniu – czyli badania kontrolne.

Leczenie za granicą jest realizowane przez zewnętrzną firmę Further Underwriting International SLU. Firma wspiera na każdym etapie choroby, od potwierdzenia diagnozy we współpracy ze specjalistami z zagranicy. Kolejnym etapem jest możliwość wyboru kliniki spośród minimum trzech placówek, które specjalizują się w leczeniu danej choroby. Po wystawieniu odpowiedniego certyfikatu, Firma Further zajmie się organizacją wyjazdu, pobytu za granicą, leczenia wg wcześniej opracowanego planu, a także powrotu do kraju.

Zakres takiej umowy jest szeroki, suma ubezpieczenia niesamowicie wysoka. Z kolei miesięczny koszt z pewnością nie przekracza wartości prezentu od Mikołaja.

O firmie

Leczenie za granicą
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej