La Fonte Oncocare – Gabinet Kosmetologii Onkologicznej

W ciągu ostatnich lat pracy zawodowej jako magister farmacji spotykałam wielu pacjentów, którzy potrzebowali wsparcia. Troszczysz się o swoje zdrowie i walczysz z chorobą, ale nie zapominaj również o swoim wyglądzie i samopoczuciu.

W moim gabinecie oferuję Ci specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne, wykonuję również kosmetyki personalizowane. Zapewnię Ci spokojną i przyjemną atmosferę oraz zadbam o Twoją skórę, a zabiegi zostaną dostosowane do Twojego stanu zdrowia i indywidualnych potrzeb. Bazując na moim doświadczeniu i zdobytej dotychczas wiedzy, zrobię wszystko, aby wspólnie spędzone chwile były czasem nie tylko intensywnej pielęgnacji, ale również relaksu, a efekcie gwarancją Twojego lepszego samopoczucia.

Zadbaj o swoje ciało i daj sobie odrobinę radości. Nie zapominaj o sobie.

O firmie

Zachęcenie pacjenta do zabiegów personalizowanych wymaga zrozumienia jego potrzeb i preferencji. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom podczas wspólnych spotkań chcę wyjaśnić zalety zabiegów personalizowanych. Pacjenci często nie wiedzą jakie korzyściami mogą dzięki nim uzyskać. Na podstawie stanu zdrowia i preferencji pacjenta wybieram konkretne zabiegi, które mogą przynieść najlepsze efekty. Podczas terapii korzystam z kosmetyków najwyższej jakości, które są odpowiednio przebadane, rekomendowane przez dermatologów. Z drobiazgową dokładnością dobieram składniki dedykowane potrzebom konkretnego pacjenta, aby efekty współpracy były zachwycające. W przejrzysty i zrozumiały sposób przedstawiam Ci każdy etap zabiegu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej