Kursy uważności ang. Mindfulness dla dzieci i młodzieży

Stworzyłam miejsce, w którym dzieci uświadamiają sobie swoją kreatywność, budują bezgraniczną wiarę w siebie oraz kształtują postawy, dzięki którym nabierają umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami i myślami.

Jako certyfikowany nauczyciel „Uważności dla dzieci i młodzieży z elementami podejścia współczucia (Mindfulness for the Future)”, dysponuję odpowiednim przygotowaniem, narzędziami i strukturą programu, który będzie wspierał Twoje dziecko w jego drodze do samoświadomości.

Kursy skierowane do dzieci w wieku 7 – 14 lat i odbywają się zarówno w formie stacjonarnej, jaki i online. Trening uważności nie eliminuje trudnych sytuacji, ale pozwala je oswoić i zaakceptować.

Dzieci uczą się obserwować swoje reakcje w takich sytuacjach i kierować uwagę np. na oddech, który może okazać się uspokajający, zamiast kontynuować wyobrażenia np. o tym jak koledzy będą się ze mnie śmiać.

Kształtowanie prawidłowych postaw emocjonalnych w odniesieniu do trudnych sytuacji np. kłótnia z kolegą oraz mentalnych — jakie pojawiają się mi myśli w związku z tą kłótnią, powoduje, że dziecko unika konfliktów, zaczepek i potrafi przy tym nie brać smutku, odpowiedzialności, złości na siebie.

Kluczem jest akceptacja zaistniałej sytuacji, wyciągnięcie z niej wniosków i posiadanie szacunku do siebie i innych. Edukacja dzieci może nie być wystarczająca, w sytuacji gdy otaczający je dorośli nie potrafią zachować równowagi emocjonalnej oraz mają pesymistyczne myślenie.

W związku z tym stworzyłam ofertę dedykowaną dorosłym, którzy cenią sobie rozwój osobisty i chcą budować szczęśliwe życie.

Serdecznie zapraszam Beata Urbańczyk INEDUM

O firmie

Witam Cię serdecznie w mojej przestrzeni. Nazywam się Beata Urbańczyk i zapraszam Cię do poświęcenia chwili, abyś mogła/mógł mnie poznać. Kiedy na świat przyszło moje cudowne dziecko, zaczęłam zastanawiać się, jak mogę jej pomóc budować szczęśliwe życie, zrozumieć swoje emocje, myśli i rzeczywistość. Od wielu lat pasjonuje mnie potęga ludzkiego umysłu oraz rozwój inteligencji emocjonalnej i mentalnej. Dla mnie to podstawa wyciszenia układu nerwowego, samoświadomości i budowania życia marzeń. Połączyłam więc hobby, talent i chęć pomagania młodym ludziom. Tak powstało Inedum. Chcę Ci pokazać, że tylko i wyłącznie Ty masz wpływ na swoje myśli i emocje. Kiedy postanowisz nad nimi zapanować, przestaną one nad Tobą dominować, a Ty będziesz tworzyć życie, jakiego pragniesz. Pragnę dzielić się tą wiedzą i doświadczeniem, aby jak najwięcej dzieci i dorosłych odnalazło swoje marzenia i harmonię życia. Nauczę Cię jak zapanować nad lękami, strachem, złością i pesymistycznym myśleniem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej