Kurs „Wartości i Potrzeb”

Kurs „Wartości i Potrzeb” to składający się z trzech kroków w formie nagrań wideo przewodnik po wartościach i potrzebach w naszym życiu. To przewodnik do określenia priorytetów w swoim życiu.

Często chcemy, aby to inni zaspokajali nasze potrzeby, aby byli uważni na nas, a jakby to było zadbać o siebie i swoje najważniejsze potrzeby?

Kurs zawiera trzy lekcje:

Pierwsza lekcja to określenie a tym samym poznanie swoich Wartości, czyli tego czym kierujemy się w życiu.
W drugiej lekcji będziesz poznawać swoje potrzeby, określać je. Często nie zauważamy naszych potrzeb a te, kiedy są niezaspokojone potrafią dać nam znać na różne sposoby, często niestety nielubiane lub nieakceptowane przez nas i przez innych (w formie złości, docinków czy nawet bóli głowy czy ciała)
Trzecia lekcja, trzecie nagranie dotyczy tego jak wprowadzić w życie wartości i potrzeby, jak na co dzień łączyć tą wiedzę z praktyką w natłoku obowiązków + Integracja Emocjonalne potrzeb.

Bonusowym, uzupełniającym nagraniem jest praktyka „Urok potrzeby”.

O firmie

Agnieszka Morawiecka mgr pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej (Rzeszów 1998). SocjoTerapeuta Gestalt. Terapeuta Integracji Emocjonalnych. Terapeuta psychosomatyczny. Terapeuta CMR. Specjalizuję się w uwalnianiu dzieci z chorób, dolegliwości fizycznych, psychicznych pracując z emocjami matki. Konsultacje on-line - możliwość umówienia się na bezpłatną rozmowę wstępną przez formularz na stronie www.desprendete.es Telefon 0034 675974295

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej