Konsultacje online z pedagogiem specjalnym

Jeśli niepokoi Cię coś w zachowaniu Twojego dziecka, Twoje dziecko ma zdiagnozowaną niepełnosprawność i nie wiesz jak mu pomóc, ta forma konsultacji będzie dobrym początkiem zmian na lepsze.

Wybierz tę formę konsultacji jeśli Twoje zapytanie:

  • dotyczy doradzenia do jakiego specjalisty masz się udać z opisywanymi trudnościami;
  • dotyczy ścieżki postępowania z dzieckiem z niepełnosprawnościami;
  • dotyczy ścieżki postępowania z trudnościami w obszarze samodzielności i samoobsługi dzieci w normie rozwojowej jak i z niepełnosprawnościami.
  • dotyczy ścieżki postępowania z trudnościami w czytaniu i pisaniu (klasy 1-3).
  • dotyczy ścieżki postępowania z trudnościami wynikającymi z niepełnosprawności;
  • dotyczy dostosowań dnia codziennego w przypadku dzieci z trudnościami rozwojowymi;
  • dotyczy dostosowań w przedszkolu i szkole w przypadku dzieci z trudnościami rozwojowymi,
  • dotyczy wyboru zabaw i zabawek ze względu na wiek/możliwości dziecka
  • dotyczy obszarów do wspomagania rozwoju w danym wieku w przypadku dzieci w normie rozwojowej jak i z niepełnopsrawnościami,

 

Jeśli masz inne pytanie, które nie wpisuje się w wymienione obszary, napisz do mnie zapytanie a ja odpowiem Ci czy jestem w stanie Ci w tym pomóc.

Konsultacja odbywa się drogą mailową dlatego, że rozwiązania przeze mnie przedstawione powinny być w formie pisanej, abyś w każdej chwili mógł/mogła do tego wrócić (odpowiedź otrzymasz maksymalnie do 48h).

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu telefonicznego w ramach dopytania o niezbędne szczegóły potrzebne do udzielenia pełnej odpowiedzi. Kontakt mailowy trwa do momentu zamknięcia sprawy. Przez ten czas masz prawo do zadawania kolejnych pytań W TEMACIE.

Poruszenie kolejnego tematu dotyczącego tego samego dziecka wymaga wykupienia kolejnej konsultacji. Wszelkie dokumenty dotyczące dziecka wyślesz mi mailowo w sposób zaszyfrowany (wytłumaczę Ci jak to zrobić).

O firmie

mgr Monika Bednarek, pedagożka specjalna, terapeutka pedagogiczna, terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju. Między innymi prowadzę zajęcia sensoryczno- ogólnorozwojowe oparte na Grupowym Programie Wczesnego Wspomagania Rozwoju, stworzonego specjalnie dla dzieci od 4mż. do 3 rż. stacjonarnie, jak i online. Regularnie prowadzę również indywidualną terapię WWRD dla pacjenta. Od 2017 roku nieprzerwanie prowadzę własną firmę KreatiMo, jestem również bardzo aktywna na portalach społecznościowych, na które serdecznie Was zapraszam! Przed ciążą pracowałam jako pedagog specjalny w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim, a także prowadziłam indywidualne terapie, zarówno w placówkach, jak i w domu u pacjenta. Łącznie przez 4 lata w moich zajęciach uczestniczyło ponad kilkanaście tysięcy dzieci, w tym ponad 700 na samych zajęciach online.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej