Klub matematyczny Pitagoras w Ostrołęce

Być może są wśród Was rodzice?
– Być może chcecie zainwestować w rozwój swojego dziecka, by w przyszłości dostało się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej/na studia?
– Być może Wasze dziecko ma zaległości z matematyki? Klub matematyczny Pitagoras w Ostrołęce oferuje grupowe zajęcia matematyczne prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli, którym matematyka nie jest straszna.

Nasz klub stawia sobie za cel wsparcie dzieci i młodzieży w edukacji pozalekcyjnej/nauczaniu domowemu. Gwarantujemy indywidualne podejście do ucznia, ciekawe i rozwijające ćwiczenia, przełamywanie barier przy tablicy, przygotowanie do egzaminów: ósmoklasisty i maturalnego.

Pierwsze zajęcia są GRATIS. Zapraszamy do dołączenia do Naszej matematycznej rodzinki w Ostrołęce.

O firmie

Klub matematyczny Pitagoras istnieje od 2021 roku i powstał z pasji do matematyki z inicjatywy nauczycielki z ponad 20 letnim doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą. Kierujemy się dobrem dziecka i oferujemy najlepsze rozwiązania do wsparcia uczniów w nauczaniu matematyki.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej