Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci – Muzykoterapia

Muzykoterapia – terapia muzyką stanowi wszechstronną i wieloaspektową metodę stymulacji rozwoju. Muzykoterapia wykorzystywana jest zarówno w przypadku dzieci zdrowych, jak i niepełnosprawnych. Sprawdza się ona w terapii maluchów z zaburzeniami wzroku i słuchu, z autyzmem, z ADHD czy mózgowym porażeniem dziecięcym.

Dzięki zajęciom muzykoterapeutycznym możliwe jest wyciszenie dziecka zbyt pobudliwego i agresywnego, a także aktywizowanie tego bojaźliwego i nieśmiałego. Muzykoterapia może pomóc zatem wyeliminować zachowania, które stają się przyczyną wielu problemów rówieśniczych.

Jak się zgłosić❓

👉 osoby zapisane do naszej fundacji – prosimy telefonicznie zgłosić uczestnictwo 📞 533 211 555

👉 osoby nowe proszone są o:
1 – wypełnienie formularza rejestracyjnego: bit.ly/3jgwEzV
2 – kontakt telefoniczny: 📞 533 211 555

O firmie

Fundacja Wielkie Serce powstała z myślą o wspieraniu rodzin i systemu pieczy zastępczej. Fundacja poprzez swoje działania ma na celu pomoc i wspieranie rodziny w każdej sytuacji Każda RODZINA jest WAŻNA. Każde dziecko ma prawo do szczęśliwego dzieciństwa. Każde dziecko ma prawo do RODZINY.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej