„Do Re Mi” Angielski z Muzyką dla Maluchów

Zajęcia umuzykalniające z repertuarem Pomelody + angielski, dla dzieci w wieku 6 msc- 6 lat.

Opole, Krapkowice, Dobrzeń Wielki.

Twoje dziecko ma niezwykłe predyspozycje muzyczne i językowe nazywane mitycznym „talentem”.

Udowodnię Ci, że owy talent drzemie w KAŻDYM dziecku i można go rozwijać poprzez zabawę. Zapisy możliwe przez Messenger strony „Angielski z Muzyką dla Maluchów”:

https://www.facebook.com/people/Angielski-z-Muzyk-dla-Maluchw/100071333063341/

Zajrzyj także na naszego You Tuba, znajdziesz tam krótkie filmiki z zajęć: https://www.youtube.com/@DoReMi_Angielski_z_Muzyka/videos Do zobaczenia !

O firmie

Nazywam się Monika Lebich, jestem dyplomowanym muzykiem wyspecjalizowanym w edukowaniu poprzez sztukę. Od lat koncertuję na scenach ogólnopolskich i regionalnych. Jestem m.in. stypendystką programu "Marszałkowskie talenty". Ukończyłam kurs Pomelody, pasjonuję się edukacją alternatywną w tym Montessori, a także nauką języków obcych oraz wspieraniem naturalnych predyspozycji "talentów", które posiada KAŻDE dziecko. Gdy odkryłam, że dokładnie te same umiejętności towarzyszą rozwijaniu zdolności muzycznych i uczeniu się języków obcych, gdy odnalazłam repertuar Pomelody, który jest przełomem na rynku muzycznym dla dzieci, połączyłam swoje wszystkie pasje i stworzyłam program nauki języka angielskiego poprzez zabawę, jakim jest "do re mi Angielski z Muzyką dla Maluchów", oparty na repertuarze Pomelody. Serdecznie zapraszam Ciebie i Twoje dziecko na zajęcia dla dzieci w przedziale wiekowym od 6 msc do 6 lat. Świetnie się bawimy, dużo, śpiewamy i tańczymy, nawet nie zauważamy kiedy zaczynamy mówić po angielsku :)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej