Dietetyk – Programy żywieniowe dla dzieci

Dietetyk Wrocław – Programy żywieniowe dla dzieci Program „Zdrowa Rodzina” proponowany przez dietetyczki z poradni dietetycznej Nutri-Med we Wrocławiu lub online jest skierowany do dzieci i rodziców, którzy chcą zadbać o zdrowy rozwój swojej rodziny.

Odpowiednie odżywianie dzieci wpływa na ich rozwój intelektualny i psychoruchowy, a kształtowanie odpowiednich zachowań żywieniowych w okresie dziecięcym wpływa na ich wygląd, zdrowie i samopoczucie w przyszłości – podkreślają dietetycy.

Program „Zdrowe Dziecko”w poradni dietetycznej Nutri-Med we Wrocławiu lub online:
Ilość dzieci z nadwagą i otyłością rośnie z roku na rok. Grozi to wieloma chorobami dietozależnymi. Już małe dzieci cierpią na nadciśnienie, problemy z tarczycą czy cukrzycę typu 2. Nadwaga i otyłość u dzieci wywierają negatywny wpływ na ich samopoczucie. Dzieci otyłe są często dyskryminowane i krytykowane przez swoich kolegów. Jeśli Twoje dziecko boryka się z takim problemem musisz mu pomóc.

Centrum Dietetyczne Nutri-Med opracowało innowacyjny program pracy z dziećmi. Poprzez rozmowę w gabinetach dietetycznych Nutri-Med Wrocław i online uczymy jak zdrowo się odżywiać. Rodzicom proponujemy miesięczny program żywieniowy dla całej rodziny opracowany przez dietetyków Nutri-Med z uwzględnieniem preferencji żywieniowych dzieci.

Dietetyk – Programy żywieniowe dla dzieci
Umów wizytę! tel. 71 79 78 990, 500275076 dietetyk.wroclaw@nutri-med.pl www.nutri-med.pl

O firmie

Centrum Dietetyczne Nutri-Med opracowało innowacyjny program pracy z dziećmi. Poprzez rozmowę w gabinetach dietetycznych Nutri-Med Wrocław i online uczymy jak zdrowo się odżywiać.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej