Dieteoterapia Joanna Domańska

Specjalizuję się w dietoterapii chorób układu pokarmowego (wrzody, refluks, zespół jelita drażliwego, SIBO, zaparcia, dysbioza, dolegliwości trawienne), zaburzeniach glikemii (insulinoooporność), chorobach autoimmunologicznych (Hashimoto, RZS), niedoczynności tarczycy, zaburzeniach hormonalnych (PCOS, problemy z płodnością), problemach skórnych (trądzik, egzema, AZS), zaburzeniach funkcjonowania osi mózgowo-jelitowej (zaburzenia nastroju, terapia wspomagająca w leczeniu depresji).

Pacjentów przyjmuję stacjonarnie (w Nadarzynie) oraz online (cała Polska).

O firmie

Stosując odpowiednią dietoterapię i wprowadzając zmiany w wymienionych powyżej obszarach życia można zmniejszyć lub wyeliminować zarówno dokuczliwe objawy jak i ilość przyjmowanych leków i poprawić komfort życia chorej osoby. Konsekwencją skutecznej dietoterapii jest normalizacja wagi ciała, zwiększenie ilości energii i poprawa nastroju.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej