Czytaj z Albikiem

Czytaj z Albikiem to koncepcja edukacyjna kierowana do dzieci w różnym wieku, także dla tych, które nie potrafią jeszcze czytać. Seria książek, gier i puzzli od Albi pozwala na poznawanie świata i naukę przez zabawę od najmłodszych lat. Z elektronicznym piórem Albik dzieci mogą samodzielnie odkrywać informacje, dźwięki, piosenki, quizy i zagadki zawarte w książkach.

Pióro kupuje się tylko raz i działa ono z wszystkimi książkami z serii. Do nowych publikacji jest niezbędne pobranie nowego, darmowego oprogramowania. Mówiące pióro można nabyć osobno lub w zestawie z wybraną książką.

O firmie

Firma Albi Polska jest oddziałem czeskiej firmy ALBI Česká republika a.s. za którą stoi w 100% czeski kapitał. Podstawą funkcjonowania firmy Albi jest profesjonalizm, zadowolenie klienta, stałe polepszanie i poszerzanie asortymentu a także ciągłe poszukiwanie nowych idei oraz pomysłów. Dobre stosunki wewnątrz firmy, pozytywne myślenie i nastawienie to również przesłanie, które firma kieruje do swoich klientów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej