Czas na las – zajęcia przygodowo – survivalowe dla dzieci i rodzin

„Czas na las” to coś więcej niż wyprawa do lasu.

To wyjątkowy czas dla każdej rodziny i niezwykłe doświadczenia dla każdego dziecka.

Czas na las to przygoda – razem z nami przeżyjesz przygody, będziesz doświadczać, odkrywać nowe umiejętności, wzmacniać kompetencje.

Czas na las to survival – to z nami poznasz podstawy survivalu, który pomoże Ci przetrwać w różnych warunkach bądź rozwiniesz posiadane umiejętności. Nie ma znaczenia pora roku czy pogoda. Pracujemy w każdej aurze i uczymy jak sobie radzić w różnych sytuacjach. Zajęcia dopasowujemy do możliwości młodszych i starszych.

Czas na las to wartości – pokazujemy jak ważna jest wiara w swoje możliwości, współpraca, odkrywanie swoich talentów i rozwijanie ich. Moralność, dobro, wdzięczność, szacunek, otwartość na potrzeby – to wartości, którymi się kierujemy.

Czas na las to relacje – nasze zajęcia prowadzimy w duchu empatii, zauważając i akceptując Was takimi jakimi jesteście. Budujemy relacje w grupach i stawiamy na komunikacje. Pomagamy też wzmacniać relacje w Waszych rodzinach.

Czas na las to rodzinna inicjatywa, która Inspiruje!

O firmie

Przygoda, survival, wartości, relacje

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej