Centrum Terapii Sentis

Centrum Terapii Sentis prowadzi terapię sensoryczną, logopedyczną, terapię ręki oraz usługi fizjoterapeutyczne.

Jestem Neurologopedą, Terapeutą SI ( choć to nie zawód) Pedagogiem.

Pracuję pomagając rodzicom i dzieciom z trudnościami sensorycznymi różnego typu a także konsultuję i prowadzę terapię neurologopedyczną dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, i wadami wymowy. Myślę, że te dwie dziedziny wspaniale się uzupełniają. Wykonuję niezbędną do rozpoczęcia terapii diagnozę dzieci od 12 miesiąca życia. Współpracuję również z innymi specjalistami z naszego Ośrodka.

O firmie

Jestem mamą nastoletnich dzieci, które od urodzenia przejawiały trudności z przetwarzaniem bodźców sensorycznych. Przeszłam długą drogę żeby dowiedzieć się jak mogę pomóc i wspierać moje dzieci. Tak jak każda matka miałam intuicję, która była mocno usypiana, ale ja czułam, że muszę szukać odpowiedzi. Tak się zaczęła moja przygoda z Integracją Sensoryczną a potem z Logopedią. Dziś wiem już dużo więcej i dzielę się wiedzą z rodzicami i osobami które chcą wiedzieć więcej na ten temat. Lubię pomagać.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej