Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system

Chętnie Ci pomożemy budować swoją świadomość jako rodzic.

Możesz skorzystać z pomocy Pedagoga, Coacha rodzicielskiego, który zajmuje się: coachingiem rodzicielskim, Treningiem Umiejętności Społecznych (TUS), Komunikacją inspirowaną metodą T. Gordona, Montessori w codzienności.

Dodatkowo w Centrum posiadamy specjalistów takich jak Psycholog, Psychoterapeuta, Psychodietetyk oraz Dietetyk, którzy pracują na co dzień z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Kompleksowe podejście do małego pacjenta w jednym miejscu.

O firmie

"Centrum Psychoterapii i Psychodietetyki Rymkiewicz system jest wysokospecjalistyczną poradnią zdrowia psychicznego. Posiadamy doświadczony oraz wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychoterapeutów, psychologów, psychologów dziecięcych, pedagogów, terapeutów uzależnień, psychodietetyków, psychodietetyków dziecięcych i dietetyków. Działamy od 2013 roku udzielając wsparcia psychologicznego. Prowadzimy dzieci, młodzież i dorosłych. Posiadamy w ofercie terapię par i terapię rodzin, terapię dla dzieci, TUS- trening umiejętności społecznych. Jesteśmy pionierami dziedziny Psychodietetyki w Polsce. Specjalizujemy się w leczeniu zaburzeń odżywiania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej