Centrum Leczenia Otyłości Grupa Medyczna sp zoo

Centrum Leczenia Otyłości Grupa Medyczna to gabinety dietetyczne stworzone przez zespół doświadczonych dietetyków oraz fizjoterapeutów, którym zależy na Twoim dobrym zdrowiu, kondycji, a także samopoczuciu.

Nasza wiedza i 20-letnie doświadczenie w pracy z tysiącami pacjentów pozycjonują nas jako pioniera i lidera w leczeniu otyłości w Polsce.

Naszym celem jest długotrwała poprawa Twojego stanu zdrowia, dlatego nie skupiamy się tylko na osiągnięciu prawidłowej masy ciała, ale pomagamy zrozumieć mechanizmy przyczyniające się do powstania problemów oraz wskazujemy rozwiązania pozwalające samodzielnie radzić sobie z wyzwaniami.

Wierzymy, że samoświadomość oraz wiedza pozwolą Ci utrzymać nowe nawyki na każdym kolejnym etapie życia.

O firmie

Centrum Leczenia Otyłości Grupa Medyczna to gabinety dietetyczne stworzone przez zespół doświadczonych dietetyków oraz fizjoterapeutów, którym zależy na Twoim dobrym zdrowiu, kondycji, a także samopoczuciu. Nasza wiedza i 20-letnie doświadczenie w pracy z tysiącami pacjentów pozycjonują nas jako pioniera i lidera w leczeniu otyłości w Polsce. Naszym celem jest długotrwała poprawa Twojego stanu zdrowia, dlatego nie skupiamy się tylko na osiągnięciu prawidłowej masy ciała, ale pomagamy zrozumieć mechanizmy przyczyniające się do powstania problemów oraz wskazujemy rozwiązania pozwalające samodzielnie radzić sobie z wyzwaniami. Wierzymy, że samoświadomość oraz wiedza pozwolą Ci utrzymać nowe nawyki na każdym kolejnym etapie życia.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej