CENTRUM HIPOTERAPII ANETA ORŁOWSKA

CENTRUM HIPOTERAPII ANETA ORŁOWSKA Jesteśmy firmą, która zajmuje się hipoterapią dla dzieci. Posiadamy kwalifikacje i kilku letnie doświadczenie w tej dziedzinie, sprzęt i odpowiednie konie do tego przygotowane. Hipoterapia to metoda rehabilitacji ruchowej na bazie neurofizjologii, prowadzona przy udziale konia. Jest jedną z wielu form rehabilitacji wieloprofilowej, oddziałującej jednocześnie psycho-motorycznie, psychoruchowo, sensorycznie, psychicznie i społecznie.

Ma na celu przywracanie zdrowia i sprawności oraz poprawy napicia mięśniowego. Pomagamy dzieciom z MPD, Autyzm, Zaburzenia integracji sensorycznej, Zaburzenia psychiczne, Wady postawy, Zespół Downa, Opóźnienia psychoruchowe, Wycofanie społeczne, Zaburzenia żywienia i wiele innych zaburzeń.

Prowadzimy również WARSZTATY HIPOTERAPII dla Przedszkoli i Szkół Integracyjnych oraz naukę jazdy konnej. Działamy na terenie dużego Ośrodka Jeździeckiego Jumping Team Brynica.

O firmie

CENTRUM HIPOTERAPII ANETA ORŁOWKSA Jesteśmy firmą, która zajmuje się hipoterapią dla dzieci. Posiadamy kwalifikacje i kilku letnie doświadczenie w tej dziedzinie, sprzęt i odpowiednie konie do tego przygotowane.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej