Cafe Przygoda

Zapraszamy serdecznie do naszej Klubokawiarni Cafe Przygoda!
Rodzice znajdą tu, jakże potrzebną, chwilę wytchnienia natomiast dzieci – fantastyczną zabawę w pełnym przeszkód małpim gaju!

Jesteśmy rodzinną klubokawiarnią zlokalizowaną na warszawskim Mokotowie. Wyróżniamy się przestronnymi i zadbanymi wnętrzami z dwupoziomowym placem zabaw, na którym dzieci mogą dać upust swojej energii.

Gwarantujemy przyjemną i rodzinną atmosferę. Duże i przestronne pomieszczenie, dzięki składanym drzwiom, można łatwo podzielić na dwie przestrzenie – m.in. podczas zajęć. W rogu stoją stoły, przy którym dzieci mogą nie tylko rysować, ale oddawać się różnym artystycznym zajęciom. Za siedziska służą piankowe kolorowe belki, z których dzieci uwielbiają budować pomysłowe zamki, wieże, łuki triumfalne czy sekretne bazy.

Oferujemy:

  • Aromatyczną świeżo paloną kawę
  • Smaczne i domowe obiady oraz desery
  • Sala zabaw (‚Małpi gaj’) i kącik maluszka
  • Zajęcia i warsztaty dla dzieci
  • Imprezy rodzinne: chrzciny, komunie, urodziny
  • Warsztaty wakacyjne/półkolonie

 

Honorujemy kartę dużej rodziny

O firmie

Przestrzeń, którą tworzymy to idealne miejsce dla integracji rodzinnej, wspólnego celebrowania ważnych chwil, uczestniczenia w zajęciach, warsztatach czy koncertach. Dzieci mają możliwość zaspokojenia potrzeby ruchu, zabawy, a rodzice mogą cieszyć się chwilą wytchnienia przy aromatycznej kawie.,

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej