Akson Centrum

Tworzymy produkty dla animatorów, nauczycieli, rodziców oraz przede wszystkim dla dzieci. Naszą misją jest, aby każda osoba czerpała radość z używania naszych artykułów. ☺

W ofercie poza pomocami dydaktycznymi, które pozwalają na rozwój przez zabawę, posiadamy artykuły do pokoi dziecięcych, opracowane z myślą o rozwoju sensorycznym ale też estetycznym każdego malucha. Nasza marka powstała, dzięki ludziom którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie pracując z dziećmi.

Dzięki ludziom pełnym pasji i zaangażowania, którzy wierzą, że rozwój dziecka nie oznacza godzin spędzonych nad książkami, a może wiązać się z dobrą zabawą. W skład naszego zespołu wchodzą psychologowie, pedagodzy i osoby pracujące z dziećmi przez wiele lat, ale też z matek i ojców, którzy dobro i rozwój dziecka stawiają na pierwszym miejscu.

O firmie

Zajmujemy się produkcjom pomocy dydaktycznych, zabawek oraz artykułów dziecięcych, które tworzone są z myślą o kreatywnym rozwoju dziecka.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej